bugün

(bkz: bilkent)

gerisi yalan!
(bkz: emek)
aydınlıkevler * *
çevre olarak etlik parklarıyla falan güzel sayılır. ancak yaşayan çok fazla abazan popülasyonu var.
bilenler bilir bentderesi efenim.**
çankaya'da yıldız-oran hattıdır.
(bkz: çin çin)

şaka lan şaka.
objektif olmak gerekirse: ümitköy
subjektif olmak gerekirse: abidinpaşa
batıkent tabi ki. üzerine tanımam.
Çayyolu.
Edit:ÇAnkaya ilçe, semt değil.
çayyolu ve incek.
açık ara batıkenttir.
bir zamanlar kavaklıdere vardı. çok güzel bir semtti. şimdi bardan pavyondan geçilmiyor. on yıl içinde ankara'nın en berbat semti oldu. ama ben gene de ankara'nın en güzel semti kavaklıdere diyorum. çünkü burayı hep eski haliyle hatırlıyorum, o haliyle yaşıyorum kavaklıdereyi. hem de hâla içinde olmama rağmen...
gaziosmanpaşa.
ankara'yı pek bilmem sadece birkaç kez gittim ama istasyon ile eskişehir yolu arasında kalan bölge, (tandoğan, mebusevleri, beşevler) sanırım oldukça hoşuma gitmişti. hem merkez hem yaşanabilir gibi geldi bana.
eryaman.
(bkz: anketköy)
çukurambar.
Hapçı-şarapçı işte ayrancı.
çayyolu ve ümitköy semaları dense pek de yalan olmayacak önermedir. yeşilliği bol, insanı temiz, seviyesi düzgün ama genç nüfusu az biraz artist olan bölgelerimizdir. yaşanılacak yerdir herşeye rağmen.
çankayadır. çünki eryaman, ümitköy, elvankent falan fistan herşeyi içine alır. çankayada yaşayan insanların genelde gelir düzeyi yüksektir. buda kaliteyi artırır. ankaranın en büyük alışveriş merkezlerini barındırır; CEPA, Kentpark, Armada, Gordion gibi..
(bkz: eryaman)
bentderesi,
pursaklar,
cin cin bağları,
sincan,
ulus.
ulus değildir.
çankaya-yıldız' dır.
gece bekçisi var bir kere daha ne olsun.
güncel Önemli Başlıklar