bugün

(bkz: i melih gökçek)
ankara'dan sogumak icin bahane arayanlara alternatif olarak sunulacak nedenlerdir. hem bi kere denizi yok ankara'nin.. hadi onu da bi kenara biraktik sahili yok mesela, ondan sonracigima plajda voleybol oynayamiyoruz, efendime soyleyim kumdan kale yapmak ayri bi dert zaten..

yok azizim yok, isinilacak gibi degil bu sehir. her taraf bina, yollar caddeler kalabalik, ne ararsan bulabiliyorsun, ama dunyanin baska her sehrinin denize kiyisi varken ankara'nin yok. bildigin defolu sehir. hatta defol-u sehir..
ankarada ikamet edenlerin desteklemesi gereken nedenlerdir.şayet ankaranın nüfusunu azaltmak amacıyla soğutmaya devam etmelilerdir.* * * *
özellikle kış aylarında maruz kalınan kuru soğuk yani ayaz ve melih gökçek.
adım başı rastlanan şelaleler ve mimarı keçiören belediye başkanı turgut altınok.
ankara'nın denizi yoktur.

ondan sonraaa, ankara'nın denizi yoktur.

ha bir de...ankara'nın denizi yoktur.
(bkz: gothic evil) ve deniz olmaması...
sevgiliyi,alışkanlıkları orda bırakıp bir daha adımını atmaya korkmaktır
sevgilinin ankarada olması dolayısıyla zamanın o berbat şehirde hızlı geçmesi.. doyamamak, doyurmaması.. bu yüzden çok ağlatması çok..
ankara'da günesin sensiz doğması, yağmurun artık sadece beni ıslatması...
nedendir bilemiyorum ama ta baştan beri ankaraya karşı hep bir soğukluğum olmuştur.
hergün işe gitmek gibi; aynı yolu, aynı vasıtaya binip, aynı insanları görmek gibi ve her akşam çay içmek gibi sıradanlaşmış standart bir şehir olagelmiştir bana.
her tarafın alış-veriş merkezi olması, insanların buralardan çıkmaması.
birçok öğrenci için istanbuldur.
cumhurbaskanligi muhafiz alayi
sivil kıyafetinizle bakanlıklara inin , şöyle 1 - 2 tur atın neredeyse tek sivil giyenin siz olduğunuzu anlarsınız ve soğursunuz ankara ' dan .
sevgiliniz ankaradadır ve siz onu çok seversiniz, görev yerinizi ankaraya aldırırsınız sürekli göreyim diye ve aradan 1 yıl geçer ayrılırsınız, görev yerini geri istanbula aldırmanızda 1 yıl sürer. istanbula geri geleli 1 sene oldu ama hala ankaradaki birliğe 3 haftada bir kere gitmek zorunda kalıyorum, siz siz olun ankarada oturan kıza aşık olmayın abicim..
yohtır. ısınmayınca soğuma problemi de olmuyor.
hep hayal kırıklığı yaratan insanların ordan çıkmaları.
ankara zaten bunun için başlı başına bir sebeptir.
ankara'dan soğumak için bahaneye ihtiyaç yoktur.
(bkz: eryaman)
Ankara da askerlik yapmak en geçerli sebeptir. Ankara yerlisinin eğlence anlayışıda soğumak için yeterli olacaktır.
deniz yok, deniz olsaydı eyiydi.
i.melih gökçek
kızılaydaki apaçiler
mamak çöplüğü (gerçi şimdi düzeldi ama)

eksileyene:kızılaydaki apaçiler can dostun mu ? i.melih idolün mü? mamak çöplüğü mekanın mı ?
ısınamayan için olmayan nedenlerdir.
ankarayı bir türlü sevemeyen izmirli arkadaşın izmire yerleştikten sonra dikmen caddesini görebilmek amacıyla behzat ç yi kaçırmadan izlemesidir. nefretin aşka dönüştüğünden haberi olmamaktır.