bugün

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara 9. idare Mahkemesinin verdiği ''yürütmeyi durdurma'' kararı doğrultusunda, EGO otobüsleri, metro ve Ankaray'da çok binişli kartlarda tek biniş ücretini 1,40 liradan 1,39 liraya, tekli binişlerde ise 1,70 liradan 1,69 liraya indirdi.

(bkz: i melih gökçek)
ankara'da toplum taşımaya yapılan yüksek zamdan sonra mahkeme zammın geri çekilmesi kararına varmıştır. ardından ankara büyük şehir belediye başkanı melih gökçek zama 1 kuruşluk bir indirim yapmıştır. artık yurtlardan nizamiyeye 10 kuruş daha az vererek gidebileceğiz müteşekkiriz.

ups editi: (bkz: ankara da ulaşıma 1 kuruş indirim)
böyle bir indirim anca i.melihten beklenirdi zaten.

sağolasın i.melihciğim, gözlerinden öperim.
öğrenci ücretlendirmesi de 2 kuruş indirilmiştir.tabi ya.öğrenci dostu i.melih...
olmasaymış daha iyi olurmuş diyeceğimiz indirim. hesap karışacak. 10 lu ego biletleri nasıl düşecek.*
bir biniş de olsa işime yaramış indirim. şöyle ki; 10 binişlik bilette on binişten sonra bir de baktım ki 1 kuruşluk kredi kalmış; bastım işe yaradı, ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz.

ama yine de;

(bkz: bsg)
ankara'da toplum taşımaya yapılan yüksek zamdan sonra mahkeme zammın geri çekilmesi kararına varmıştır. ardından ankara büyük şehir belediye başkanı melih gökçek zama 1 kuruşluk bir indirim yapmıştır. artık yurtlardan nizamiyeye 10 kuruş daha az vererek gidebileceğiz müteşekkiriz.
* * sırf indirim yapmış olmak için yapılan indirim, tam anlamıyla i melih gökçeğe yakışan bir durumdur.
1kuruşlar değere bincek 10tane biriktirip güzel güzel bütünletcez dememe yol açan esrarengiz uygula*
yakında gelecek 1 liralık zammın habercisidir.
(bkz: mililitre ile verip galonla almak)
ankara' da yaşamayıp ankara' yı eleştirdiğimiz için seri eksileri basan yazarlara selamlar olsun dedirten indirimdir. ankara'da yaşamayıp ankara' da yaşananları keyifle takip eden bir yazar olarak sevgiler ankara, sevgiler sayın i. melih bey.
melih gökçek'in sürrealist çalışmalarından sadece biri. haberleri izledikçe sırıtıyordur şimdi.
hakettikleri indirim. ankara halkı oyunu vermeden önce düşünecekti.
1 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer vermiş ankara seçmenine selam eden indirimdir..
1 ay içinde 1 lira zam yapılacağının göstergesi olan indirimdir.

(bkz: benzin zamları)
vatandaşla dalga geçmenin son versiyonu. bir melih gökçek icadı.
çok büyük indirimdir, şöyle düşünülmelidir:
günde iki kez otobüse binsen: 2 kuruş
bir ayda: 60 kuruş
1 yılda 720 kuruş, ki bununla gemicik alabiliriz kendimize. evet bildiğimiz gemicik.
GÖKÇEK'iN DALGA GEÇMESiDiR.

BU HALKA LAYıK!
komiktir. o adama ve inatla onu seçenlere yakışandır. "ben ona günde 1 kuruş vereyim bir daha indirim yapmasın."
Afedersin sözlük ama işgüzarlıktır bu başka hiç bi sikim değil. Dalga geçmektir halkla. Hayır bizi mi sikiyo adam mı seçiyo anlamadım lan ben!! 1 kuruş ne olm? kalkmadı mı lan tedavülden 1 kuruş?!! Kan beyinciğime sıçradı daha fazla yazamıcam.

(bkz: ay ben gülerim)
bi kaç ay önce yapılan 20 kuruşluk zammın ardından açılan davayı büyükşehir' in kaybetmesi sonucu 20 kuruşluk zammın bir kuruşunu geri alması olayıdır. yani 19 mahkeme sonra bu iş tamamdır.
(bkz: dostum indirim demişsin bu bindirim çıktı)
içimi ferahlatan müthiş indirim, tam bir damping.
bildiğin taşak geçmektir. kahvedikeler öyle diyor.

lan ankaralılar, kahvedikiler bile artık ınının ınının demiyor.
bu büyük indirimden sonra hemen ego kartı almalıyım saolasın i.melih gökçek bu kriz ortamında bu indirim gerçek harika.*
güncel Önemli Başlıklar