1. ?.
  vatan haini komünistlerin gerçekleştirdiği saldırıdır.

  https://www.facebook.com/photo.php?v=471480776253033

  Ankara/Kızılay'da ''TÜRK Soykırımı Hocalı Katliamı'' için açılan stand'a komünistler ''hepimiz ermeniyiz'' sloganları ile saldırıda bulunmuşlardır. Bir TÜRK Bayrağı yakıldı, 7 türkçü genç yaralı, 1 türkçü genç ise ağır yaralıdır.

  ondan sonra sağda solda faşizm, faşik, faşo diye zırvalıyorsunuz ya bana bir şeyler oluyor.

  düzenleme: daha "türk'üm" diyemeyen, "türkiyeli" diyen gelip de bana vatan haini demesin abi. Allah rızası için. tabii Allah'ınız varsa. bir de çarpıtılmış haber falan diyenler var. tabii sadece sağcı medyadan okumuş haberi. bir de yandaş medyasından okusaymış, 7 liseli gencin 200 komünist piçe sataşamayacağını anlarmış. bu kalleş saldırıyı bir tek tebrik etmediği kalmış yandaş medya haberi: http://www.etha.com.tr/Ha...ciz-edince-catisma-cikti/
  16 -12 ... uludag cok bozdu
 2. ?.
  her halt olan ama bir kere bile türk olamayan, türküm diyemeyen sosyali(s)tlerin yaptığı ''FAşist'' saldırıdır. hep onlar mı bize diyecekler bir kerede ağız tadıyla biz onlara ''faşist''diyelim.

  http://www.ulkuhaber.net/...ina-saldiri-7-yarali.html
  12 -6 ... sonsarkiyicalkemanci
 3. ?.
  çinçin den adam toplayıp gerekli müdahaleyi yaptığımız saldırıdır.
  5 -1 ... kibariye canavari
 4. ?.
  --spoiler--
  TKP;
  Sözü edilen saldırıyla TKP’nin ve TKP’lilerin hiçbir ilgisi yoktur.
  Haberin düzeltilmesini talep ediyoruz, aksi halde gerekli yasal yollara başvurulacaktır.
  --spoiler--

  cevap tkp'den gelmiş.

  yalan haberciliğin hası bunlar hası. tkp'yi kaldırmışlar aferin.
  1 -7 ... godspeed you black emperor
 5. 1.
  (bkz: pis faşistler)
  2 -3 ... bad influence
 6. 2.
  sinop ve hatay sonrası müstehaktır.
  3 -18 ... basak burcu errrkegi
 7. 3.
  (bkz: komünistler faşisttir)
  6 -1 ... sezarin hakki sezara aga
 8. 4.
  komünist- bölücü zihniyetin akla mantığa uymayan faşizan tavrıdır.

  yav bu komünist dürzülerin hiç mantıklı bi tarafı olmaz mı? varsa biri söylesin amına koyum .
  7 -6 ... banabakinlan
 9. 5.
  videoyu izlemeyen komünistlere göre tkp nin yapmadığı saldırıymış.diyelim ki kabul tkp yapmadı. o yapmadıysa onun ile aynı zihniyetden adamlar yapmıştır.
  bu arada yalan habercilik konusunda kimse sol medyanın eline su dökemez. twitter daki fake hesaplardan haber yapan adamlar konuştukça batıyorlar.
  5 -5 ... sonsarkiyicalkemanci
 10. 6.
  olmaması gereken hadisedir.

  öte yandan...soykırıma karşıysan her soykırıma karşı olacaksın bana dokunmayan yılan bin yaşasın ama bana dokunuca hede hödö. nerdeydiniz amk fellucede? devam ediyor hala? nerde soykırıma karşı duruşunuz? halepçede neredeydiniz lan?kimyasal ali çoluk çocuk onbinlerce kişiyi tek nefeste öldürdü? maraşta nerdeydiniz? bebekler bacaklarından tutulup ikiye ayrılırken? neredesiniz oğlum? ancak kendimize yapılınca di mi erkekliğimiz? canım ülkcülerim türkçülerim beee. siktirin gidin yine israilinize kapmlara eğitim alın. ülkücüsünüz türkcüsünüz ya. hani şu müslüman ülkelerde katliam yaptıran israil.

  ne güzel memleket bee... soykırıma karşı oldular şimdi de. gerçekçi değilsiniz beyler. sizler bizzat soykırımcısınız zaten. yapmacık olaylara girmeyin o yüzden. bir soykırıma karşı durmak diye birşey yoktur. karşıysan bütün soykırımlara sesin çıkacak. idi amin insan yerken neredeysen, ruanda da tarihin en büyük katliamı yapılırken neredeysen şimdi siktir ol da oraya git. iki yüzlülüğün böylesi amk. keşke o komünistler bi ağzınızı burnunuzu kırsalardı.

  Edit: imla
  6 -7 ... dur hele