bugün

ankara gökbörü türkçü turancılar derneği'nin hocalı katliamı'nın yıldönümü sebebiyle açtığı standa komünist örgütlerce saldırı düzenlenmesi olayıdır. derneğin standına saldıran komünistler, stand başında görevli 9 türkçü genci ağır biçimde darp etmişlerdir. hastaneye kaldırılan gençlerin 2'si ağır yaralıdır.
gençlere saldırmakla hızlarını alamayan canavarlar, bu sefer de öfkelerini standdaki türk ve azerbaycan bayraklarından almışlar, ve bayrakları ateşe vermişlerdir.

bu olay bugün türkiye'nin başkenti ankara'da oldu. ve hiçbir basın kuruluşunda, haber bülteninde bahsedilmedi.
polis kolektiflere su sıkınca basında boy boy haber oluyor. şu an bu vatanın iki evladı sırf alçakça bir katliamı halka tanıtmak istedikleri için yaşam savaşı veriyor ve bundan kimsenin haberi yok.
adaletini seveyim türkiye...
kürttür onlar komünist değildir. komünist insan kendi ülkesinin bayrağını niye yaksın.
(bkz: pkklıya komünist demek)
beni haklı çıkaran itoğlu itlerin saldırganlığı. yine haklı çıktım. keşke çıkmasaydım.

(bkz: solcuların son derece saldırgan olması)
partizan köpeklerinin türk bayrağına saldırısıdır. komünist neden türk bayrağını yaksın diyen mallar hala var bu memlekette.
pek sportmence bir davranış olmamış bu. 7 insana onlarca köpek saldırmış. sosyalist arkadaşları kınıyoruz. rövanşta bu kez kendilerine pek sportmen davranılmayacağını tahmin edecek kadar zekalarının olduğunu düşünüyoruz.
pkk lı ile komünisti ayıramayacak kadar cahil olmak.
komünistin bayrağı mı olur önermesini akla getiren olay, şayet bu tarz bir olay yaşanmışsa ve dayak yiyen şahıslar önceden herhangi bir solcuyu darp etmemişlerse üzüldüm.
her şuyum buyum diyeni doğru kabul etseydik...

pkk'lı etnik ırkçılar da sorsan komünist.

bırakın bu martavalları.

birileri belliki kendine komünist ve kürt süsü vererek saldırmış.

kim yaptı bilemeyiz ama olayın komünistlerle bir alakası yok.

pkk yandaşlarının da komünistlikle bir alakası yok.