1. 1.
  akp lilerin seçim dönemi mansura şerefsizce iftira attığı hayal ürünü pkk lılardır. hani neredeler lan evet.
  4 -2 ... eti cin baba
 2. 2.
  ekim ayı ilk toplantısında mansur başkanın sorduğu sorudur. adam belli ki yalancılara, iftiracılara aşırı kızmış. yüksek ses ile soruyor "nerede hani 30000 kişiyi işten atacak yerine pkk lıları alacak diyordunuz. sayaçları dhkp-c liler okuyacak diyordunuz ne oldu" diye. karşıdan gelen cevaba bak "ama başganım neden bağıriyürsünüz bugün gene çok asabisiniz"..

  mansur yavaşın yerinde ben olsam bu kadar aşağılıkça atılan iftiraları böyle bir şeylere yazar sonra o kağıtları falan rulo yapar ağzına ağzına vururdum o iftiracıların. adam gene güzelce cevap verdi hala neden bağırarak söylüyorsunuz diyorlar.

  adam elinde bilgilerle belgelerle kaç kişinin kendi isteği ile işten çıktığını, kaç kişinin bankamatik memuru olduğu için - kaç kişinin sahte diploma ile belediyeye girdiği için ve kaç kişinin siyasi torpiller ile o mevkiyi hak edenlerin haklarını hırsız gibi çalarak işçi olarak girdikleri için işten çıkartıldığını söylüyor. adamlar sanki dakikalarca belgeli olarak söylenenler hiç söylenmemiş gibi "hani söz vermiştiniz işten kimseyi çıkartmayacaktınız" diye soru soruyorlar. bazıları hakikatten ya aşırı düşük zekalı ya bildiğin ahlaksız.
  5 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  istanbula taşınmış olabilirler.
  -2 ... masklavi
 4. 4.
  mansur baba nın ilgili resmi hesaplarından ulaşabilirler.

  bu konuyla ilgili harika geçirdi aktroll lere.
  2 ... rockonbaby
 5. 5.
  Seçimden sonra esamesi okunmayan pkk lılardır.
  ... flat head