1. 1.
    Tacizciye benzetilen yasli adamin donu cikana kadar yerlerde surukleyip linc edilmesi olayidir.

https://m.youtube.com/wat...outu.be&v=oHO1m2YP8tM

Olayi seyreden karilarda ohh iyi oldu,oldurun diye tempo tutuyor.

Cok uzucu, adamcagiz kendini korumaya calisiyor, koruyamiyor.
    12 -2 ... atechso
  2. 2.
    “Bu memleket geri zekalılarla, delilerle, ruh hastalarıyla doludur.”

Dövenlerin tipleri, kamera arkasındakilerin konuşma şekilleri ve ses tonlamaları der susarım.
    20 -1 ... golgebeyi
  3. 3.
    Türksas'a mahsus olaydır. Lan ne biçim milletsiniz. Bir adama o kadar kişi dalıp kendinize adam mı diyorsunuz. Arkada tempo tutan kevaşelere değinmek bile yersiz. Geç onları. Bir adamın suçunun sabitliği bile yokken kim oluyorsunuz da ceza kesiyorsunuz. Suçlu olsa bile cezasını siz veremezsiniz. Teke tek abi çekecek çapsızlar bir olup sürü psikolojisi ile adama dalıyorlar. Tüh lan sizin kalıbınıza.
    13 -1 ... 56789
  4. 4.
    insanların ruh halinin nerelere geldiğini gösteren bir başka olaydır. daha geçen gün bir tane ergen pislik kızın attığı iftira neticesinde öldürülen genç mevzusu varken üstüne bir de bu.

ne acayip bir toplum olduk biz ya. bu adam masumsa ki masum denilmiş onun ağzını kıran üstü başı parçalanana kadar dövenler vicdan azabı çekmeyecekler mi. kaç kişi vuruyor sayısı belli değil. hepsi tespit edilemeyecek ama o kendi kendisine suçu sabit olmayan adamı cezalandıranlar adamı linç ederlerken ki dürüstlüğü gösterip "bizde vurmuştuk" diye karakola müracaat edecekler mi bakalım.
    19 -4 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    (bkz: feministlerin uğramadığı başlıklar).
    11 -2 ... we did it
  6. 6.
    Bu nasıl bir vahşet kardeşim ya adamın suçlu olduğu bile belli değilken siz kimsinizde böyle 20 kişi bir adamı dövüyorsunuz. Gücünüz yaşlı adama mı yetti. adiler.
    4 ... keyfinizinkahyasi
  7. 7.
    bu görüntülerdeki kişilerin hepsi bulunup kasten adam öldürmeye teşebbüsten yargılanmalı.

ben o adamın bir yakını olsam ne yapardım bilmiyorum, muhtemelen katil olurdum.
    7 ... ateistvaiz
  8. 8.
    Bu çöl bedevilerinin acilen içeriye tıkılması lazım. Bu nasıl bir orospu çocukluğu lan? Daha kesin bile değilken böyle bir linç kabul edilemez. Arkada bağıran karıyı da halkı kin ve nefretle galeyana getirmekten yargılamak lazım. Bilin bakalım hangi partiye oy veriyorlar amk.
    6 -2 ... davegurneyyy
  9. 9.
    Ulan şu ülkede beynini kullanmaktan aciz ne kadar çok beyinsiz var.
    Siz mi adalet dağıtıyorsunuz adamın götüne tekme atmakla?
    Attın ne oldu? ne halta yaradı gerizekalı mahluklar?
    edit:imla
    4 ... illusionist man
  10. 10.
    Tam demokrasi ülkesi. Siktiğimin arapları sever böyle linç etmeyi. Videoya çeken orospunun da türbanlı olduğuna adım gibi eminim.
    3 -2 ... ulkucuwolf