bugün

yarın saat 20.00 da gerçekleşecek zirvedir. ulustaki opera binasında (büyük sahne) cadı kazanı isimli oyuna gideceğim. vakti olan ve ilgilenen ankaralı yazarları da davet edeyim dedim...

17.30 gibi kızılayda buluşulur duruma göre bişiler içilir sora da sahneye geçilir...

fiyat;
tam; 6ytl
öğrenci; 4 ytl

saat 22,30 gibi bitiyor oyun...
gidip sosyalliğime tavan yaptıracağım zirvedir.
adı üstünde pat diye organize edilen bir zirve. zannedersem hafta içinde organize edilen ilk ankara zirvesi, tabi yamulmuyorsam. akşam vakti buluşacağım arkadaşları ekip gelmeye çalışacağım. gerçekten güzel düşünülmüş...

edit: yamulmuşum.. hafta içi yapılan 2. zirveymiş.. buradan hatamı yüzüme vuran gothic evil e sonsuz teşkkürlerimi iletiyorum...
cranium'la gelmeyi planladığımız lakin "kızılay'ın neresinde buluşulacak laa" sorularında kaybolduğumuz zirvedir.
kızılay daki en uygun buluşma yeri olan dost kitabevi toplanmak için idealdir.
12.30da dersimin bittiğini göz önüne aldığım ve 6 saat ne yapacağımı düşündüğüm için gelip gelmemekte kararsız olduğum zirve.
biletleri rezerve ettirip akşam da gişeden alırız, sayı fazla olursa toplu indirim de yaparlar...sayı bir netleşsin hele
pat diye olduğundan maalesef katılamıyorum, kısmetse nisan 15 ten sonra. *
istatistik ödevimi yapmaya gönüllü birini bulamayacağımdan emin olduğum için katılmamın imkansız olduğu zirvedir. *
(bkz: doğaçlama) *
bursa' da da organize edilmesini istediğim zirvedir. ne yazık ki ne zaman zirve organize etmek istesem herkesin programı dolu oluyor. sağlık olsun...
oyun konusunda pek bilgi sahibi olmadığım, sadece türkçeye sebahattin eyüboğlu'nun çevirdiğinin bildiğim tiyatro zirvesidir.

edit;sonradan ulaşmak isteyenler, geç kalanlar fevzi'den numaramı alabilirler...
niye bir tiyatro zirvesi yapmıyoruz derken, başlığı okumamla balyanchoya aferin çok iyi düşünmüssün dediğim zirve. pat diye olması sebebiyle katılabilir miyim bilmiyorum ama güzel geçeceğinden eminim.

diğer oyunlar için;

http://www.devtiyatro.gov.tr/web/bolgeler/ankara.htm
pat diye zirve yaparsanız gelemem diye isyan bayraklarını çektiğim zirvedir.
bir daha ki sefere pat diye olmazsa mutlaka katılacağım zirvedir. *
fewzi insan önceden haber verir allah seni... e mi! zirvesi.
salem halkinin da sahneden katilacagi bir zirvedir.

zaten salem'de kimse nasil yasadigini bilmez !
pek bir aceleye gelen zirve.
ayrıca 160 karakterle haberdar olduğum ve doğal nedenlerden ötürü katılamadağım zirve.*
izleyelim güzelleşelim zirvesidir.
daha yeni gördüğüm ve keşke daha erken görseydim dediğim zirve. hatta geçenlerde konuşuyorduk tiyatro zirveleri düzenleyelim diye. sözlüğe erken uyarı sistemi koysak fena olmaz benim gibi son dakika farkedenler için.
katılamadığım için balyancho başta olmak üzere tüm katılımcılardan özür dilediğim zirve şeysi. bir önemli nokta da şu ki; ben organize etmedim, haber vermek şuçsa suçluyum, evet. ama, ama hangimiz biraz suçlu değiliz ki. tiyatroya olan ilginin az olmasında asıl suç biz de değil mi? inşallah bir tane de hafta sonu yaparız da açığı kapatırız.
balyancho önderliğinde toplanmış olan 4 kültür elçisi tarafından başarıyla bitmiş zirvedir. cadı kazanı adlı oyun izlenmiş, evlere dağınılınmıştır. aria galactica, cranium diğer katılımcılardır. kutupsal form ankara'dan bildirdi.
o değil de sonunda astılar ya adamı, en çok ona yanarım...detaylar sabah artık
HAFTADA 1 KERE YAPılması gereken zirvedir.