1. 1.
  Son 10 gündür şahsım ve sosyal medyada binlerce insan tarafından fark edildiğini gördüğüm iğrenç koku. Sözlüğün bu konuda bu kadar sessiz kalmasına hem şaşırıyor hem de üzülüyorum.
  Ekşi Sözlük
  https://eksisozluk.com/an...len-lagim-kokusu--4523593
  inci Sözlük
  http://ccc.incisozluk.cc/...%B1k-sa%C3%A7%C4%B1yor/2/
  Son günlerde suyun Kızılırmaktan geldiği ve yeterince arıtılmadığı söyleniyor. Ne yazık ki başkentte bağırsak enfeksiyonları artmış ve ishal salgını başlamıştır.
  https://eksisozluk.com/an...shal-salgini--1730065?p=5
  Bu kokan sudan kadın milliı basketbolcularımızda nasibini almış.
  http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=27151258
  Hemen toplumsal olarak biliçlenip sağlımızla oynayanlara engel olmalıyız.
  https://m.facebook.com/pr...-kokusu--4523593&_rdr
  Bu sayfayı açıp ya da askiyi arayıp şikayetlerimizi artırmalı ve sessiz kalmamalıyız.
  Baştan edit: Burdan akp yi karalamaya çalışma diyenlere keşke ankarada olsanız ve bu suyu kullanmak zorunda kalsanız diyorum. O zaman öyle konuşmazsınız. Dikmende yaşıyorum. Elimi yüzümü yıkarken artık midem bulanıyor. Pas ve lağım kokusu çekilecek gibi değil. Ailecek çeşme suyunu içmeyi günler öncesinde bıraktık. Babam su yüzünden rahatsızlandı. Kısacası Ankarada durum vahim.
  5 -2 ... aciliadamm
 2. 2.
  bu arada sabah radyoda duyduğuma göre hastanelerde ishal belirtileri gösteren hastalar bulunmaktaymış. salgın çıkabilir. tehlikeli kokudur.
  2 ... habseligkeiten
 3. 3.
  Melih başgan deniz getirmeye çalışırken olan suyumuzun a*ına koyduğunu belirtir.
  5 -1 ... cizgiden cikaran
 4. 4.
  Sudan daha kıymetli bir şeyin olmaması velakin kullanmak zorunda kaldığımız bu iğrenç kokulu suyun hem insan sağlığına hem de diğer canlı metebolizmalarına ciddi yan etkileri var. Sidmiden askiye olan şikayetler onbinleri buldu. Bizlerde arayıp gereken sözleri söyledik.
  5 ... omelass
 5. 5.
  ne koyarsan tabağına o çıkar kaşığına...galiba böyleydi.yoksa neyse halim çıksın falim mıydı bilemedim şimdi ama ne ekersen onu bicersin de olabilir. yani kısaca musluklardan bok kokusu geliyorsa bişeylerin kokusu çıkmıştır diyerek konuyu kapatayım.
  1 -1 ... senden tiskiniyorum
 6. 6.
  melihin canı sıkılmıştır olayıdır.
  3 ... brookesia
 7. 7.
  Sağlık bakanlığı personeli olarak söylüyorum. ishal ve kusma şikayetiyle yenimahalle bölgesinde gece tek bir hastanenin aciline başvuran hasta sayısı 128 di en son. Sular klorlanmıyor yenimahalle de bir çok bölgeden su numunesi aldık çoğu yerlerde su da klor yok. Tüketim de dikkatli olun elinizi yüzünüzü yıkarken bile hastalığı kapabilirsiniz..
  3 ... atkefali
 8. 8.
  Akp ve melih basgan tarzı belediyecilik eseri.

  Ulan bi adam 20 yıldır belediye başkanı olur da, suyu bile leş gibi olur mu hala? Söz konusu melih basgan ise olur
  2 ... conta behcet
 9. 9.
  salgın var zaten. yalnız dikmen tarafında iki gündür sular gün boyu kesiliyordu. söylenene göre klorlama ya da ilaçlama için yapılıyormuş bu.

  fışkıye peşine düşeceğine önce bi elini yüzünü yıkadığın suya bak !
  2 ... lumos
 10. 10.
  ben de sadece bizim evde sular garip zannediyordum,genelmiş.
  1 ... droch