bugün

Bestekardaki her bar.
retrox iyidir tunus caddesi'nde sakindir de gidip efendi efendi içer çıkarsın.
ne aradığınıza bağlı olarak değişebilecek, çeşitli barlardır.
zeki bar, satsuma ve victoria !!
(bkz: nedjima)
(bkz: kuki bar) *
satsuma, bir de tabii Marco Pasha. gerçi kendisi pub ama iyidir iyi.
inkilap sokak eski yeninin alt katı bitirim yuvasıdır fakat üst katı cuma cumartesi doğaldır. Pasaj modern genel evdir fikrimce aksiyon arayanlara göre. Nefes candır bahçesinde güzel rakı içilebilir ayrıca personellerde oldukça iyidir. Pazar günleri akşam 21:00 da Süleyman BAĞCIOĞLU keyifle dinleyebilirsiniz. Şeytan tüyü tarzını çok bozdu öyle böyle bozmadı. Telveyi hiç mi hiç tavsiye etmiyorum. Eskici bar vardır orada cam kenarına oturup konur sokağı izleyip bira içmesi keyiflidir müsizkleride güzeldir, sakindir. Nil iyidir onlarda gece 12'den sonra kapatıyorlar malesef. Eğer ithal takılacaksanız Odtü A4 Drunk pub a uğrayın mutlaka sağlam kokteyller içebilirsiniz güzeldir ve nezihtir. Tam 44 lük bir bar kalmadığını düşünmekteyim eskiler daha güzeldi.
tunalı hilmi caddesi yeterlidir. tarz ve aranılan mekan öneme sahiptir. yahut en güzeli evi bar yapmaktır.

damsız bile girilmez yazısı asmak lazımdır.
Aba piknik.
Nefes, eski yeni her daim tavsiye edilir. Daha böyle hareketli olsun dıyorsanız bestekar tarafında tektekci var, Shot atıp sabaha kadar tepinebilirsiniz.
sakarya caddesindeki barlar değildir kesinlikle. giden uzaklaşsın. durmasın buralarda. kamyoncu park yerlerinde yaşasın.
türküden, amele türkçe pop şarkılardan, eller havaya tarzından hoşlaşmıyosanız ve yabancı müziğe de ilgi duyuyosanız, çevrede sadece belli bir oranda ergen görmek istiyosanız (evet onlar her yerde) 'nil'i tek geçiyorum. sakarya için en azından.

he bi de telwe diyeni şaapıyolarmış diye duydum.
rudis bar. bayındır 2 sokaktadır.
bestekar ve bahçelideki barlar uygundur. ZX barda kızılayda gidilebilecek iyi bar dşyorlar ama daha tanışamadık.
papaz bar.
selanik nedjima.
acme.
(bkz: özgaziantep sofrası)
publardır.

ben uludağ'a giderim. severim dolmuşçu kılıklı arıza manyakları*.
fikrim bar. etnik - folk müzik için gayet gidilesi mekan. 3 yıldır müdavimiyim.

nefes yine iyidir. ucuz olsun istiyorsanız teras uygundur.
(bkz: nefes bar) bi de pasaj diye bir yer var. overall vardı bi de ne halde bilmiyorum eskiden iyidi.
Tektekci olabilirdir.
always, telwe, felsefe, papaz, eski yeni ve yıkılmasından duyduğum üzüntü ve kederle selanik nedjima, kafka, hatay hendrix ve bestekarda bulunan tüm barlar.
kesinlikle aylak madam değildir.
oturup konuşacak, sadece içecek bir yer arıyorsanız tiyatro bar iyidir efenim.
kocatepe camii nin az ilerisinde, elit otele yakın, esat caddesinin bir arka sokağında jolly joker var.
gidiniz.

ya da tunalı hilmi'den aşağı inin, devam eden hoooop bir rampa çıktıktan sonra çığ bar. mustafa özarslan'ındı galiba.
güncel Önemli Başlıklar