bugün

koskoca başkentte nasıl olur da güzel kız olmaz sorusunu sormamıza neden olan gerçek.
tek açıklaması okulların henüz tam anlamıyla yani üni lerin açılmamış olmasıdır ha liselisindir veya liselilerden hoşlanıyosundur orası bilemem ama bu üniversite bi harika dostum.
tay gibi kız olur genelde.
ankara'nın çankaya ilçesi için doğru olmayan önermedir.
Taşakta kıl olmaması gibi bir şeydir. Yalandır efendim.
(bkz: taşak)
yok yok ankara'nın belli muhitleri son derece tatminkardır bu hususta. o kadar karamsar olmamak lazım...
1.50 badi badi yürüyen kızlar çoğunlukta olsada boylu boslu sülün gibi kızlar da varda işte seyrekler pek.
bakıyorum da gerçekten yok arkadaş, kesinlikle doğru olan önerme, kim ne derse desin.
hacu caddeye çıkın. caddeler canlı benden söylemesi. *

insanı üzer. allahtan var yani.
öğrencilerin ve dolayısıyla genç kızların bol olacağı düşüncesiyle gelindikten sonra yaşanan hayal kırıklığını ifade etmek için kullanılan cümle.
trakyalı kız sayısının az olmasından kaynaklıdır.
(bkz: ankaralı avi)
kime göre neye göre? var efenim var güzel kız çok var hemde. * * *
şehir efsanesidir, çok güzel kızlar vardir, bakmayi bileceksin ...
doğru olmayan tespittir.
yalandır. yalaaaaan!!!!
şehir efsanesidir. bakın şu doğru olabilir: ankara'da götü yüksek kız olmaması. hepsinde bir havalar, bir şeyler. hele iyi bir bölüm kazanıp da dışarıdan üniversite okumaya gelmişse, değmeyin amına koyim, siktir edin.
bunu söyleyen hiç kızılay'a inmemiş galiba.
Kendisine orman hayatindan cikip insan icine karismasini tavsiye edecegim, asosyal yazar soylemi.
evin penceresi nereye bakıyor diye sormak lazım.
tanıdığım ankaralılarda olmayan tek özelliğin ''çirkinlik'' olmasından dolayı gerçekten seçici olduğumu anladım sanırım.
ankara'yı göememiş kişinin yapmış olduğu yorumdur.
bu başlığı bir anket olarak kabul edersek, anketten çıkan sonuca göre: entry giren 26 kişinin 10 tanesi ankara'daki kızları güzel bulurken, 16 tanesi çirkin bulmuş, anketin güvenilirliğine inanıyoruz. yani sokaktaki 26 insana sorduk ve 2 popüler cevap aldık, yüzde 70'i çirkin derken yüzde 30'u güzel dedi.
yanlış önermedir. ankara'da gayet de güzel ve alımlı kızlar vardır. ancak şöyle de bir gerçek var ki güzellik göreceli bir kavramdır. (bkz: kime göre neye göre)
Vardır ama pompacıları da hazırdır. Anca bakmakla yetinir çıldırırsınız.
af buyrun ; lâkin görme kusuru olan birey söylemi.