1. 1.
    Sınıfta öğretmen ders anlatırken öğrencinin sigara içtiğine ilişkin sosyal medyada paylaşılan görüntü.

http://www.hurriyet.com.t...mi-sigara-iciyor-41388700
    1 ... yall
  2. 2.
    Hayret bunun üzerinden kara propaganda yapmamişsin.
    4 -1 ... gerukfahri
  3. 3.
    Havalar soğudu tabi dışarda mi içecek birde sigarasını çocuk. Öğrencilere bu cesareti veren yeni düzen eğitimcileridir hatayı uzakta aramamak lazım.
    8 -3 ... kapkan
  4. 4.
    bana öyle geliyor ki türkiye de eğitim konusunda amerikalılaşacak. belki de bu görüntüler böylesi bir sürecin belirtileri. iddia edilen odur ki amerika'da elit kesimin gittiği ilk ve orta dereceli okullar son derece iyi eğitim veren okullardır. öte yandan sıradan insanların hele hele afro-amerikan ya da ispanyolca konuşan vatandaşların çocuklarının gittiği okullar hiçbir eğitim vermeyen, okumayı dahi ancak öğretebilen okullardır. iyi ailelerin çocukları iyi okullara gidip ardından adını çokça duyduğumuz harvard, ucla, columbia, chicago, yale, nyu, mit, michigan, boston, princeton gibi yüksek okullara giderler. geri kalan cahil gelip cahil gider. son zamanlar yaygınlaşan bu tip görüntüler bana bu iddiayı hatırlattı. yıllar önce amerika'yı çok iyi bilen bir akademisyenimizin bir kitabında okumuştum.
    5 ... mb isimli cocugun anilari
  5. 5.
    Bir eğitimci olarak...
    Öğrencilere bu cesareti veren eğitimci değil bu toplumdur. Toplum cahildir. Anasının babasının baş edemediği veletleri okuldaki öğretmen adam edemez.
    Öğretmenlere laf ata ata otoritesini yerle bir ettiniz. Aman benim prensesim istediğini yapar dediniz. Sorumsuz nesil yetiştirdiniz. Sussun Yeter ki eline tablet verelim dediniz. Saçma sapan bir özgüvenle doldurdunuz. okumayan sabahtan akşama kadar bilgisayar/tablet/telefon başında oturan asosyal bir nesil yetiştirdiniz. Öğrenci öğretmenleri öldürdü ses çıkarmadınız. Öğrenci saygısızlık etti ama suçu öğretmenlerde buldunuz. Beyinleri Instagram ve YouTube fenomenleri dolu olan cahil bir nesil yetiştirdiniz.
    Şimdi bu öğretmen öğrenciyi sınıftan atsa o öğrenmen linç edilecek. Bu sözlüğün denyoları sayfalarca yazı yazacak. Yeter ki öğretmen linç edilsin.
    8 -1 ... strabo
  6. 6.
    akp zamanında olmuştur.
    5 -2 ... teflon
  7. 7.
    Öğrenciye bu kadar yüz verip öğretmeni yerin dibine sokarsan bu olanlara şaşırma hakkın yoktur. Konu öğretmene linç olunca sayfalar dolusu yazanlar bunu da öğretmene yükleyebilirler. Ama şu var ki bu ülkede eğitim bilerek, istenerek bu hale getirilmiştir. Bu ülkenin tarım ile birlikte şah damarlarından biri kesilmiştir.
    6 -3 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  8. 8.
    Herkes okuyacak diye bir durum yok kov gitsin amk.
    2 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    Duyarınızı bölmek istemiyorum ama, Lisede hiç şımarmayan insanlar mısınız anlamadım ki. Bu hareketleri mazur gormemekle birlikte, her dönem, her daim var olan olayları ilk kez görmüş gibi garip tepkiler veren bi kitle de var. Ben, o ergenlerden çok bunları anlamıyorum.

Hababam sınıfı yapınca hihoho, yeni nesil yapınca iyyyy toplum bitmiş, insanlık nerede.
    4 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  10. 10.
    Iyi yine sigara içiyor. Bizim lisede arka sırada ya zar atıyorlardı, ya da 31 çekiyorlardı mk.
    3 -1 ... bigbaddick