bugün

2022 yılı bütçesi 16 milyar 972 milyon lira olarak belirlenmiş belediye.
pandemi nedeniyle şefkat evlerini kapatarak üzmüş belediye.
şehir hastanesinde ameliyat işlemlerim için hastanede konaklayabilmem mümkün olmayınca 4 gündür şefkat evinde kaldığım belediye.
görsel
görsel
görsel

Ankara Büyükşehir Belediyesi depremzedelerin sıcak yemek ihtiyacını karşılayacak olan mobil yemekhanesini izmir'e yolladı.
görsel
Buraya her Allah'ın günü bir ankara bşb diye başlayan icraat yazıyoruz. Hala adam diyor ki "sol zihniyet hizmet sıfır"

Bir kere ortada sol zihniyet yok. Adam hasbehas ülkücü. ikincisi gözünüze sokuyoruz icraatları ama ya görmüyorsunuz ya da gö.ünüzle okuyorsunuz.
mansur'a geçtikten sonra ciddi anlamda saygınlık kazandığını düşünüyorum.
ankara büyükşehir belediyesini de sonra gelen şikayet edecek. sol zihniyetin mantığı sıfır hizmet yüzde yüz algıdır. seçmenleri bu suç duyurusuyla zaten tatmin olacaktır hizmet yapmalarına gerek yok.
mansur başkan çalışıyor. helal olsun. gerçi dava sonunda bir şey çıkmaz ama olsun.
polemikten uzak, hizmet odaklı , tarihe, insana, doğaya saygılı mansur başkan sayesinde güvenli ellerde. bir ankaralı olarak hizmetleri takip ediyorum ve çok mutlu oluyorum. mansur yavaş, melih gökçek ten sonra ilaç gibi geldi.
deposunda jet ski bulunmuş.
https://www.sozcu.com.tr/...-ski-bulundu-5217016/amp/
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yemekhanesinde; daire başkanları, müfettişler, meclis üyeleri ve şube müdürlerinin kullandığı ayrı bölüm ve özel servis ortadan kaldırıldı.

Bundan böyle tüm çalışanlar aynı yerde ve eşit koşullarda yemek yiyecek.

mansur yavaş farkı başladı.

https://onedio.com/haber/...ecek&utm_medium=tweet
Minübüste adını söyleyene kadar bulvara varırsın zaten.
Böyle bir bulvar ismi koymayı kim akıl ettiyse bir şey diyemiyorum.Pes doğrusu.

görsel
Yeni başkan geldiğinden beri ciddi anlamda bürokrat temizleyen belediye. Gökçek in tüm ekipleri temizleniyor, yakın zamanda neler göreceğiz neler.
Her haftasonu su kesen garip yapılanma.
ankara' da olmadığım halde beni her gün kızılay' a çağıran belediye.

ayrıca bugün yazılı mesaj yerine şöyle bir gif gönderdiler;
görsel
yolun ortasına tek sıra park edilmesine izin veren belediye. yuh aq.
bir aracın gündüz vakti, yolun ortasından yerin altında oluşan çukura düşmesi! ne karşı suyu boşaltması için kamyon gönderip kamyonun da çukura düşmesinden sonra bu olayın sorumluluğunu 1970 lere atan akla mantığa sahip belediyedir.

http://www.hurriyet.com.t...aki-cukura-dustu-40100036

bunlar salak insanlar değiller. bunlar seni beni ve ankara lıları salak yerine koyuyorlar.
hakkında tez bile yazacağım belediye. ama götüme kaçacağından bulaşmak istemiyorum.
Rezilligin bir diger adidir. Ilce belediyeleri saymiyorum bile.

Ulan saat 18.30 saatlerdir elektirik halen daha yok. Bu mu sizin yapacaginiz hizmet amk ? Sene 2015.
ankara'da yol kenarı otoparkları tartışmalarının rüzgarlı caddesi ayağında 24 yaşında bir vatandaşın kendini bilmez otopark mafyası tarafından silahla vurularak ölüdürülmesi sonucunda bu ve bu gibi kişilere resmi izin vererek buraların otopark gibi işletilmesi ve insanlardan resmen haraç alınmasına izin veren dolaylı katildir.

bu dava da ankara büyükşehir belediyesi ve bu gibi yerlerin işletilip para karşılığı kullandırılmasına izin veren kurum kuruluş ve sorumlu başta melih gökçek olmak üzere tüm şube müdürleri ve memurları soruşturmaya alınmalıdır.
hitit kralı ii. şuppiluliuma'nın olduğunu düşündüğüm başkandır. bu adam ben bildim bileli ankara büyükşehir belediye başkanı. gerçekten bilmiyom aqq bugüne kadar iki adam tanıdım öyle ; biri alex ferguson bir de melih gökçek.

edit: bilen varsa allah muhammed aşkına yazsın çok cidiyim amına koyim ya.