bugün

edit*** : kısa bir süre içerisinde katılacaklar listemiz, parti kongre listesi gibi genişlediğinden mekan yerimizi değiştirme kararı aldık.

bir edit daha : saat 18.00'e alınmıştır.

ankara zirveleri içinde henüz bir güzelleşme zirvesinin yapılmadığının anlaşılması sonucu, durumun aciliyeti üzerine redwinemania ile çalışma odasında yaptığımız acil toplantı sonucu düzenlemeye karar vermiş olduğumuz zirvedir kendileri.

2 aralık 2006 tarihinde...
saat 18.00 de...
mekanımız kanatçı...

olmakla birlikte yazarların "alkol limitlerine" bakılacak, zirve sonrası kim sütten, kim sünger her şey açığa kavuşacaktır.

"ama ben saatlerce aynı yerde oturamam, sıkılırım" diyenler olursa*** da tercihe göre mekan değiştirilecek, yenilecek, içilecek, eğlenilecektir. soğuk bir ankara gecesini sicacık etmek ilk amacımızdır.

herkesi bekliyoruz. katılacaklar redwinemania'ya masaj pardon mesaj atabilirler, neden bana değil. çünkü vizeler nedeniyle şu aralar tam bir "çöküşün resmi" olduğumdan, sözlükle bir alakam olmayacak 15 gün kadar.

gelecekler listesi ise aşağ...lan nerde bu liste...

- redwine bak şu plazma tv'nin yanındaki sehpa da katılacaklar listesi var, onu bi uzatsana,
kesin gelecekler; (gelmek isteyenler özelden dürtsün)

onur konuğu; shyer

balyancho
biravekahve
black_cool
burak1905 - belki
cehennem tanrisi
cennetten kovulan
ck_06
dramtatatam
dukur
entropi - önemli bir işi olması nedeniyle, 1 saat bizimle birlikte olabilecek.
EvaNesCence
exonotzor
fewzi1907
fırtına
freedean
gothic evil
ismail aq
jansery
kerameti kendinden menkul
kirmizi baslikli istasyon sefi
kondominyum
korsanlasavasmasevis
lındar
marla singer
mystery
nifelheim
okyanus
phnar - belki
pitiless
polen
redwinemania
seamea
silentcry
sohodabesdakika
succerbenoth
suran
thedewil
tribalenfeksiyon
zabalayn
witch
wolfshade

bursa;

antistar
don santino corleone
montajelemanı
salça
yawuz

istanbul;

alas
atan alir spor
devedikeni
karga
karpuzkabuğu
tucimania
umit
isyanda başı çekeceğim, gizli gizli yönlendireceğim zirvedir. *
(bkz: yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar)
* siz için ben sarhoş olurum zirvesi
katılabileceğim belki de katılamayacağım zirvedir. ama bu katılamacağım anlamına gelmemeli iken, kesinlikle katılabilirim demek de olmamalıdır.
özelden dürtülecek bir redwinemania göremediğim için, buradan benide yazın diye bağırdığım zirve şeysi.
edit : hmm arkadaş ya msnde takılmıyor ya da beni engelledi. bilemicem..
haberim olmadan kesin geleceğim zirvedir. ***
(bkz: redwinemanianın istek listesi)
(bkz: sen istersin de gelmez miyiz)**
sefamız olsun zirvesidir.ayrıca biri bizi durdursun nazara gelmeyelim zirvesi,fotolardan sonra youtube'da filmimizde çıkarsa hay maşşallah bizedir.
redwine ve gothic evil'ın amaçlarına yepyeni bir şekilde hizmet edecek zirvedir. baktılar ki böyle haybeye zirve yapmakla birşeyler elde edilemeyecek; bari biraz sarhoş edelim de neler oluyormuş görelim dediler herhalde.* ayık halimizle leman'ı inlettik, o halde random levyeyle kovalar artık bizi... hayırlısı...

--spoiler--
sünger zannedilip* sütten olduğumun anlaşılacağı zirvedir.*
--spoiler--
(bkz: sol frame senin için içiyorum)
ankara ben degil duvarlar sarhos zirvesinin kafası en güzel kızına...

ben güzele güzel demem, güzelin kafası güzel olmayınca.
4 aralıkda başlayan vizeler nedeniyle katılamayacağım zirve... sanırım hiçbir iibf li de katılamıyacaktır...
(bkz: bu kadeh de senin şerefine sol frame)
(bkz: gel öpecem sol frame)
(bkz: ben değil sen sarhossun sol frame)
ben de...ben de.ben de... demek istediğim zirvedir.
(bkz: içelim güzelleşelim sol frame)
(bkz: sol frame mezeden almıyorsun bak kırıldım)
sınavdan çıkıp ** gelip zevkle bira yudumlanacak zirvedir. ee...organizatör kalkıp nerelerden geliyor, biz gelmezsek olur mu?? tabii ki olmaz..
firidin bile satmıyorsa herkesin gelmesi gereken zirvedir.
random'a gidelim blue angel icelim zirvesidir. hatta simdiden serefe'dir. * * * *
ee artık emir kuluyuz. gel dedim mi gelicez git dedim mi gidecez , emir gidecez yönünde oldugundan da katılacagımız zirvedir. ayrıca araba ile gelmicek olsaydım gösterirdim size bi gecede 70lik whisky nasıl bitirilir. araba dedimde aklıma geldi park yeride vardır dimi oralarda?
exonotzor'un park yeri bulamayacagini dusundugum zirvedir, zira random ataturk bulvari kismindan trafige kapali alana denk gelmektedir, tunali'da ise park yeri bulmak epey zordur, iyisi mi bi taksiye bin gel boylece whiskyler sana kusmez diye tanim kastigim zirvedir.
organizatörlerine buradan "insan zirve düzenliyor, nezaketen de olsa bi çağırır özel mesajla dimi ama, belki gelmek imkanımız var ama davet bekliyoruz" dediğim ve belki de katılabileceğim zirvedir.