1. 111.
    Tandoğan dışında büyük bir kampüse sahip olmadığından; hukuk, tıp, siyasal, eğitim bilimleri gibi fakülte öğrencileri izole kampüs hayatı değil, hareketli şehir hayatı yaşar.
    1 ... basiretli tacir
  2. 112.
    tandoğan kampüsünün girişindeki heykeli çözemediğim üniversite. erkek mi kadın mı belli değil. vücut tipi tam kadın, saçları da uzun ama sakalı var. yok yok lan buldum bu türk kızı.
    6 ... entry metni girilmelidir
  3. 113.
    türk dili ve edebiyatı bölümünde dirsek çürüttüğüm boktan okulum. 5-10 yıl sonra kendimi nerede görüyorum acaba.*
    ... koalammmm
  4. 114.
    lisans eğitiminden sonra yüksek lisans eğitimimi yaptığım sevgilim okulum.
    ... templeton peck
  5. 115.
    cumhuriyetin ilk universitesi, tip fakultesi ünlü olan okul, okulum. kutlu olsun cumhuriyet, hep yasa.
    7 -1 ... mysticforce
  6. 116.
    geçme notu bu yıl 60'a çekilmiş okuldur. ayrıca bolca gıcık hoca barındırır içinde.
    8 -1 ... hadi git simdi
  7. 117.
    hazırlığını gölbaşının soğuk kollarında geçirdiğim derslerimin hiç de iyi olmamasına rağmen bir umutla kendimi dtfc'ye atabileceğimi düşündüğüm üniversitem.
    ... kotbalik
  8. 118.
    türk dili ve edebiyatı bölümü için kesinlikle ama kesinlikle burayı yazmamanızı öneririm. verdiğiniz her kağıda beklediğiniz nottan -30 hocaların egolarına kurban sayın.
    1 ... yine mi
  9. 119.
    Ankara Üniversitesin Kuruluşunun 50. Yılı anısına ptt'nin bastığı pul :

http://212.175.152.3/tr/pul/show/html/96-1.html
    2 ... darkness nights
  10. 120.
    hukuk fakültesi insanı canından bezdirendir.
    2 ... flat head