bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Asistanıyla, profesörüyle, öğrencisiyle, hizmetlisiyle, kafeteryacısı Ersin abisiyle, bulunduğu konum nedeniyle sinir bozucu ömür törpüsü okuldur. Veteriner fakültesi yeterince zorken hoca ve asistanların kompleksleri, öğrencilerin tripleri iyice okunması zorlaşır. Bunalan öğrenci de çözümü okulun içindeki ağaç - çim kümesine kaçarak veya kendini Kızılay'a atarak bulur. Ancak kaçış yoktur, devam zorunluluğundan, ertesi gün aynı cehenneme dönülür.
  2 -1 ... slartibartfast
 2. 2.
  Okulun içindeki kırtasiyenin haftasonları kapalı olması nedeniyle kaybettiğim notlarımı tamamlayamadığım ve bu yüzden o dersten kaldığım tuhaf okulumsu şey...

  Ayrıyetten trip asistanlarıyla da nam salmıştır. Kimi zaman "Ehehe biz hoca-öğrenci değil abi - kardeş sayılırız. Her derdinizi bize açabilirsiniz." diyerek sevgi kelebeği, anlayışlı abi havası verebileceği gibi, Çok acil bir durum nedeniyle uygulama dersini verecek asistandan izin istediğinizde "Hz. isa gökten inse bile sana izin vermem!" diyecek kadar güç delisi, not tuttuğu için başını kaldırmayan öğrenciyi "Uyuyorsun" diyerek yoklamadan adını silecek kadar psikopattır. Sınavdan önceki son uygulama derslerinde öğrencileri sıkıntıya sokmak için yapmayacakları şey yoktur. Soru sorsanız cevaplamazlar, birşey isteseniz yüzünüze bakmazlar böyle insanlardır.

  (Elbette aralarında iyi niyetli olanlarda vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz)
  3 ... slartibartfast
 3. 3.
  finaller bittikten 1 ay sonra notların internete verildiği fakülte.
  1 ... baytar
 4. 4.
  altı senedir karşısında ikamet ediyorum bu fakültenin bulunduğu mahallede. bahçesi pek kullanışlıdır. mahalle gençleri sık sık yararlanırlar nimetlerinden. devlet baba çok yaşa.
  2 -2 ... tengrikut
 5. 5.
  (bkz: orhan duru)
  ... vernon sullivan
 6. 6.
  hayvanları kesildiği fakülte.
  -1 ... justseven
 7. 7.
  lise ve üniversitesi arasında evrim geçirmemiş bi mekan...
  2 ... baytar
 8. 8.
  yakınlarında bulunan ankara anadolu lisesi'nin öğrencileri için kaçırılmayacak nimettir. dersi asan öğrenciler nevalelerini alarak kendilerini bu fakültenin çimlerine atar. önceden ayarlanmış bir organizasyonla yanlarında basket topu getiren gençler okulun basket sahasından da faydalanmaktadır.
  ... tttddd
 9. 9.
  basında cıkan haberlere göre gectiğimiz haftaki sağ-sol kavgasından ötürü 5 öğrencinin yaralandığı okul.
  ... orloff
 10. 10.
  alaittin elhan'ın mezun olduğu fakültedir.
  ... niedy