1. 1.
    bir ankara klasiği. ankapark için yapılan dinazorlara 8,6 milyon tl ödenmiş. hani meşhur olan dinazorlar varya, işte onlar. abi parayı sokaktan mı topluyor bu devlet, hiç mi nereye, ne için harcandığına bakmıyor anlayamıyorum gerçekten. haberde ankaparkın şu ana kadar maliyeti 700 küsür milyon tl. proje sonunda 1,5 milyar tl para harcanacağı iddia ediliyor. devletin parası yok deme, nereden bulacak emekli ikramiyesi için parayı!

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

http://www.cnnturk.com/tu...m&utm_campaign=buffer

bu da bonusu: mersinde 35 milyon harcayarak yapılan mersin deniz parkı için de yıkıma başlamışlar. para bok ne de olsa devlette. yapın, yıkın, tekrar yapın...

http://www.cnnturk.com/tu...-harcandi-simdi-yikiliyor
    5 ... bana abi deme asuman
  2. 2.
    sahsim adina o kadar parayi bir arada görmüslügüm hic olmadi.

ülke icerisinde sermayeyi dolastirip, dolastirip, tur bindirtip, cebe dogru pitstop yapmasi saglandigini düsündügüm, dünya ekonomisinde görülmemis bir sistem uygulandigini düsündüren durumdur.
    3 ... kultursuz dinazor
  3. 3.
    Bin kez söyledik yine söyleyelim.

işsizlik rekor seviyelerdeyken yapılan şu boş harcamaları görmeyen insanın, göz(t)üne o dinozor girsin.
    1 ... gemek
  4. 4.
    yeni türkiye dedikleri 80 milyar yıl öncesiymiş meğer. adamlar bizi dinozor devrine götürecek.

birileri de hala duble yol deyip, horon tepiyor.
    ... inmyopinion
  5. 5.
    one lan !

Jurassic Park kursaydı daha iyiydi.
    ... battaniyesini arayan cocuk
  6. 6.
    Alibaba.com'da "20.000 usd -geri zekalı ak troller için söylüyorum usd; amerikan doları- evet yanlış duymadınız yalnızca 20.000 Usd" olan dinozor setine ödenen paradır. Seneye osmanlıspor lewandowski yi getirirse şaşırmayın.
    ... flat head
  7. 7.
    beyaz tvye para lazım akdavarlar . hep beraber meleyin.
    ... didi mayzenkayzer
  8. 8.
    atun uşaklar atun
    tozi dumana katun
    barut bulamazsanuz
    toprak doldurun atun . nası olsa todoğlunun barutu , todoğlunun saçması .
    ... dinazorus