bugün

bazı kekolara göre hepsi olumsuzdur. ulan sikko sen karının içine sokmaya o ise içine almaya meraklı. ben animasyon seviyorum sen gerçek yapıları. zevk anlayışınızı siktirtmeyin şimdi bana. hadi şimdi siktir git sikindirik fox dizilerindeki lüks evlerde yaşayan ayaz'lara ver. kalite anlayışınızı da götünüze sokun.
Ecchi nedir bilirler.
hepsi death note izlemiş ya da izleyecektir.
bir oturusta en az 10 bölüm izlerler.
şimdi kurguları on numara da okuyanlar kendini bir bok sanmadan okumalıdırlar.
seçilmiş kişi siz değilsiniz üzgünüm.
hellsing,tokyo ghoul ve nice animeleri izlememiş ve hala bunlara çizgi film diyenlerin düşünceleridir.Saygı duymak lazım diyeceğim de duymuyorum.bilgisizliğe ne zamandır saygı duymaya başladık biz.hadi bilgisizliği geçtim bilmeyenden değil bir şey bildiğini zannedenden korkacaksın.23 yaşındayım.Bir çok anime de çevirdim.ileriki yaşlarımda da buna devam edeceğim.Hani bir bilgi olsun aklının bir köşesinde olsun diye söylüyorum.birincisi çocuklar için değil hatta birçok animee 16- ve 18 yaş sınırı vardır.Tabi çocuklar içinde türleri vardır.Bu filmler çocuklar için değil demek gibi bir şeydir.Çocuk için olanı da var olmayanı da var.Çizgi film bilgisayar ortamında ki karakterlerden oluşurken anime karakterleri mangaka denilen çizerler tarafından her sahnesi çizilir.Dünyada en çok izlenen dizinin izlenme oranıyla eşit seviyede anime reytingleri vardır.Diğer söylediklerin ise tamamen bilgisizliğin getirdiği önyargıdan kaynaklanıyor.
Animecilerin ortak özellikleri diye bir başlık açıp altında sövülmeyi hak etmemek ve anime izlemekten başka hiçbir ortak özellikleri yoktur.
(bkz: genelleme yapanların ortak özellikleri)
Hepsinin karakterleri çizme aşamasından geçmişliği vardır.

Bir ara deli gibi anime karakterlerini çiziyordum, kurtuldum şükürler olsun.
kendi aralarında yaptıkları zevksiz esprileriyle hemen gün yüzüne çıkarlar. kendilerini diğerlerinden üstün bir sosyal yapıda görmelerine büyük olasılıkla bu sebep olur. yaptıkları esprileri sadece kendileri anlarlar ve yanlarında bulunan olaya yabancı kimse ise "bu ne diyor amk?"şeklinde olası bir tepki verir.
yukarıdaki arkadaş çoğusunu demiş. hepsi tutmadı tabii, ama haklı arkadaş. *
asosyallik dışında bir ortak yönlerinin olmadığını düşündüğüm kesimdir. hafta da 17 farklı anime dizi takip etmek uğruna üniversiteyi iki yıl uzatmış arkadaşım var. dört gün odasından çıkmadığı dolayısıyla blok giriş çıkışında hiç parmak okutmadığı için yurt yönetimi anonsla kendisini çağırmış ve öldün mü diye kontrol etmek istedik demiştir. bir gün boyunca bir paket jelibonla idare ettiğini devletin yurdunda devletin bedavaya verdiği kahvaltı veya yemeğe inmeye dahi üşenmiş bir kişidir. buz gibi oda da kalkıp camı kapatmaya üşendiği için saç kurutma makinasını kendine çevirip onun sıcak havasıyla durumu dengelemeye çalışan bir kardeşimizdir. çok iyi çocuktur. kimseye bir zararının dokunduğunu görmedim. kendi halinde bir animeci.
Asosyal olmaları.
Emin olun asosyal değiliz. Sadece animelerden sonra gerçeklik sıkıcı bir hal alıyor ve bu yüzden evde kalıp izlemeyi tercih ediyoruz.
sesleri tatlı olur anime izleyen insanların. ne kadar anime izleyen insan ile tanıştı isem hepsinin sesi tatlı idi ve bu olgu kafamda yer edindi...
Genellikle ergen olmaları, hani türkiye de tanıdığım animecilerin %70i liseli, %15i ortaokulluydu. gerisi normal yetişkin bireylerdi. bu nedenle anime serüvenim biraz kısa sürdü. ergenlerden haz etmem, konuyu adam gibi tartışacağım, bilgi paylaşacağım, sohbet edeceğim yetişkin insanlar yok internette.
Üzüldüm diyebilirim.. En azından ağılından Şeridi'lerin obito'nun ve pain davaları.. Haşide indirgeme adamlar ezeli soruları soruyorlar animede. Barış var mı yok mu? (bkz: jkd man)

hak veriyorum tabii, insanların tadlarını alınca, azından medet ummak niye, haklısınız.
(bkz: troll avcısı)
Biri entry girdimi peşinden bütün animeciler el ele tutuşup sözlüğü istila ederler.
asosyallik.
Hepsi insandır.
alternatif olmalarıdır. Anime izleyip klasik muhafazakar türk aile yapısına uyan görmedim. O yüzden geekleri seviyorum belki.
sığ , birbirinin kopyası dizileri izlemektense daha orijinal şeyler izlemeyi tercih etmeleridir.
anime izleyince farkli olduklarini sanmalari. gozlemledigim hepsi lol oynayan ve anime izleyen buna ek olarakta birkac tane daha dizi izleyen meslek liseli gerilerdir.