1. .
  Önyargılıdır, kaç yılında doğduğuna bağlı olarak çocukken heidi izlemiştir, tsubasa izlemiştir, pokemon izlemiştir. yeri gelmiş ( her ne kadar ben beğenmesem de) digimon veya yu-gi-oh izlemiştir ve hayranı olmuştur. orta okul çağına geldiğinde kendini ispatlama çabasıyla çizgi film ve animeleri izleyenlere çocuk diyerek, kendi çapında kendine olgunluk katmıştır, hava yapmıştır.. aynı düz mantıkla büyüdüğünde de animasyon filmlerini happy feet'leri, ice age'leri kötülemiştir.. çünkü kendisi koskoca adamdır ne işi vardır çocuk işleriyle! zevkler ve renkler tartışılmaz sevmeyedebilirsin elbette ama bi bilgin olsun arkadaşım konuştuğun konu hakkında.. ben arkadaş çevremden bilirim ne animeler izleyipte hiçbir filmde ağlamadığı gibi ağlayan insanlar var.. şu an filmi yapılsa dünya gündemine oturacak animeler var (bkz: death note) ve belki (bkz: code geass).. bi tutarlı olun amk..

  not : death note'un filmi yapıldı diye gelmeyin karşıma saçmalıktı resmen o film izleyenler bilir.. death note'un hakları warner bros tarafından alındı ve hollywood yıldızlarıyla 2014 yılında muhtemelen 7 filmlik bir seri olarak yayınlanmaya başlayacak. o zaman geldiğinde,insanlar elinde death note defterleriyle gezmeye başladığında bu entry'i hatırlatacam..

  (bkz: adam gergin beyler)
  2 ... sharinganstayla
 2. .
  her şeyi çocuğa mal ederek büyüğe bir şey bırakmayan kişidir. 'su içme çocuk musun?' gibi.
  ... selia
 3. .
  vardır böyle modeller. he deyip geçeceksin bunlara.
  yada onlara bir doz death note, ghost in the shell, spirited away falan izleteceksin sonra has siktir edası ile bakarlar suratına.
  1 ... thepumpkin