bugün

Bir çizgi roman/manga sever olarak sevdiğim bir aktivite.

Şu aralar urasawa' nın ödüllü mangasından uyarlanan monster' a başladım, fazla sürmez muhtemelen fakat oldukça keyifli bir anime. Başarılı bir beyin cerrahı, bir zamanlar hayatını kurtardığı hastasının da karıştığı cinayetleri çözmeye çalışırken karanlığa sürüklenir diye özetlemiş Google.

Suçlularla çalışıp suçlu psikolojisine hakim olduktan sonra ayrı bir keyif veriyor bu tür yapımlar, izleyin bakalım.
Bir tane önerebilirim.

kabuktaki hayalet.
victoria ingilteresinde, jack the ripper cinayetleri sürecinde geçen bir anime ile katılmak istediğim aktivite. arayıp bulayım bakalım.
renkli ve ilginç bir hobi.
çizgi film izliyor bu yaşta demesinler diye south park bile izlemedim, 33 yaşındayım laf ettirmem.
ilk defa death note izlemiştim çok beğenmiştim harbiden kaliteli animedir. onun üzerine başka anime izlemedim üşeniyorum otakular beni gömmeyin pls.
Genellikle çocuk işi diye tabir edilen bir eylem ancak bence çok ayrı bir dünyadır. Denemeyenlere tavsiye ederim. Stres atıyor insan.
Benim için eskide kalmış, eğlenceli bir eylemdir.
GENELDE KEYiFLi BiR AKTiViTE.
çizgi film izlemekle eşdeğer olan eylem. çünkü anime de çizgi filmdir. evet.
çizgi film izlemektir. bu kişilerin aslında yaşları küçük olmasına rağmen, ailesi önlem almak için 5 yıl önceden kimliklerini çıkartır. bu yüzden anime izlemelerini sorun etmez. ayrıca ne zaman anime izleyen birini görsem ''omae wa mou shindeiru!'' deyip oradan uzaklaşırım.
kültürdür...tıpkı klasik müzik dinlemek, jazz dinlemek, kitap okumak gibi bir kültürdür...
Son birkaç saattir nefessiz yaptığımdır.

Televizyonun karşısında beş dakika harcamayan ben tüm gün boyunca hiç durmadan anime izleyebilirim.

Tam bir anime yiyiciyim.

Daha önceden izleyip de bayıldığım animelere nostalji yapmak için sırayla yeniden başladım. Ya beğendiklerimi ya da en başından itibaren tüm bölümlerini izliyorum. Geniş bir anime yelpazem olduğu için izlemek isteyenleri rahatlıkla yönlendirebilirim.
arada izlemek lazım insana mutluluk veren şeylerden birisidir.
animelerin çoğu yetişkinlere göre zaten.. çocuklar için fazla ağır ve derin oluyor..
Fantastik film bile izlemezken hiç tercih etmediğim bir tür anime. Ama acayip fanları var ve tabi ki saygı duyuyorum.

Fakat tanıdığım biri bunların yetişkin filmleri varmış onları izliyormuş. O biraz sapıtmakla alakalı sanırım. Gerçeklik algısından uzaklaşır insan
Sıkıcıdır.
Uzun süredir izlemiyorum. Basladigim birkac yabanci diziyi bitirip Silkelenip kendime gelince yeniden o büyülü dünyaya gircem . Cunku çoğu dizi filmden çok daha zevkli animeler .
Dün öğlene kadar on bölüm, akşama kadar üç bölüm daha anime izledim. Ne sinir, ne stres, ne agrasiflik hiçbir şey kalmadı.

izlerken zevk alıyorum resmen. (hentailerden bahsetmiyorum arkadaşlar)

Şüphesiz ki zamanı iyi değerlendirmektir. Anime izlerken elma soyup yedirecek kıslar eqlesin!
Belki de beni en cok rahatlatan seylerden biri fakat anime kaliteliyse.
Son günlerde ülkenin haline bakılınca saatlerce yapmak istediğim ama zaman bulamadığım eylem.

Edit varsa bi anime önerisi alırım çoğu animeyi izledim siz pmdek atın izlemediysem izlerim tarzı one piece naruto shingeki no kyojin felan olsun
(bkz: boerue)
(bkz: one piece)
(bkz: death note)
(bkz: shingeki no kyojin)
(bkz: ruroine kenshin)
(bkz: brave 10)
(bkz: tokyo goul)
(bkz: bleach)
(bkz: fairy tail)

Ve adini unuttugum cok sayida animeyi izledim.
bi aralar izlemeye çalıştığım ama başarılı olamadığım çizgi film mi yoksa başka bi şey mi olamadığına karar veremediğim şeydir. sanırım o yüzden vazgeçtim.
dünya üzerinde yapılabilecek en salakça şey. çocuk musunuz aq? bir de çizgi film olduğunu yediremeyip anime derler ahahahahaha. lan çizgi film işte yaşına yediremediğin için farklı isim koymuşsunuz ama yemezler.

aynen kardeşim çizgi film değil gerçekten neyse ben sizi meşgul etmeyeyim tabletinizin şarjı dolmuştur giysi giydirme oyunu açarsınız dünya da umrunuzda olmaz. ah şu çocuklar başa bela.
ülkemizde gizlenerek yapılması gereken eylemler arasındadır.
güncel Önemli Başlıklar