1. .
  şüphesizdir ki batılı kezzabların, içimizdeki münafık ve iblis destekleyicilerinin, kadınları doğru yoldan saptırmak için kullandığı, buram buram hati'eh ve cehennem kokan reklamlardır. bu reklamları çeken, ahlaksızlığı empoze eden şeytan yalakaları bilmelidirler ki son nefeslerinden sonra melaikeh onları havf'ı ve ıssızlığı en çok hissedecekleri, esved'in orta yerine atacaktır.

  televizyonda sürekli karşımıza çıkan ve şahsıma gelen maillerde en çok bahsi geçen bu batılı propagandası, ahmer* görmemiş evlatlarımızı malum konuya daha normal bakmalarına ve mahrem yerleri ile ilgili olan olaylara daha açık olmalarına neden olmaktadır. bir müslüman kız ilk ahmerini annesine bile haber vermemeli ve bu konuyu kendi içerisinde yaşamalıdır. oysa bu iblis reklamlarında bu konuyu hem kabullenip, yüce rabbın kadına verdiği bir ''edepli ol'', ''haddini bil'', ''azgın olma '','' pislen ve temizliğin ne demek olduğunu idrak et ''cezası değilde olağan bir vücut reaksiyonu gibi göstermeye çalışılmaktadır.

  ey siz ellezine amenu ahalisi, siz ki kendinize mukayyed olun. evlatlarınızı bu ped reklamlarından koruyun. ailecek bulunulan ortamlarda batılılar yüzünden başınızı öne eğmek zorunda kalmayın. kocanızı sevin, karınızdan faydalanın.
  edep yerlerinizi ve onun başınıza getirdiği durumları kendi içinizde yaşayın. eşlerinize bu dönemlerde yaklaşmayın ve sona erdiğinde onlara allah'ın emrettiği yerden varın..

  yüce rab tüm iman edenleri korusun, kollasın..
  1 -1 ... aleyna kirpi
 2. .
  anlaşılan o ki 2-3 ped arkası var. sanki rekabet var.. reklamının tuvalet kağıdı reklamı kadar gereksiz olan bir üründür pedler. reklamı yayınlanmasa x ve y markalarından oluşan ped endüstrisi unutup yerine peçete koyacak regl mağduru kişi yoktur bu yüzden bütçe akıtmaları gereksizdir. ancak olay regl döneminde olan bayanın pis lenmesi gibi bir mantalite içerisinde olup gizli kaçak utanarak anneden dahi habersiz bu işin çözülmesi fikri yaşadığım dünyada fikir bazında çok fazla çeşitlilik olduğunu tekrar anlamama neden oluyor.
  durum şudur ki; yumurtlama döneminden sonra belli periyotları aşan dişi yumurtası döllenme eylemi gerçekleşmeyince bir miktar kanla dışarı atılır. çiftleşmek nasıl hem erkeği hem kadını ilgilendirirse, kadının dışarı attığı yumurta da bir zamanlar kadının eşini ilgilendiren, bebek potansiyeli barındıran bir parçasıydı kadının. hatta adet sancısı vücuttan atılmaya çalışılan yumurtayı rahmin parçalamak için yaptığı peristaltik hareket gibi sıkılıp bırakılmasından kaynaklanır.yani kadın bir suç işleyip günahlarını o yolla çıkartıyormuş ve çok günahkar olduğu için ceza olarak bir tarafı kanıyormuş gibi lanse edilmesi oldukça tuhaf.
  ... the revenge
 3. .
  tam oturursun abinle veya babanla bir film izlersin. reklamlaaar;
  --spoiler--
  kanatlı pedinizle artık daha rahatsınız kızlaağr.
  --spoiler--
  işte o an acı vericidir.
  ... dream003