bugün

kestiği ilgiyi başka bir erkeğe bağlamış kadındır.
BaZı pisliklere hak ettiğini veren kadındır.
Ya başka denizlere yelken açmıştır ya da bi yamuğunuzu görmüştür. Yamuğunuzu görüp de ilgiyi kesmişse kendisine de helal olsun demek istiyorum.

Kral kadınmış o zaman amk.

Olur öyle. Genç yaşta takar insan kafaya. yaş ilerledikçe ciddiye dahi almıyorsunuz. Kadın kısmı. Eskisiyle barışmıştır. Daha iyisiyle tanışmıştır. Saçınızın tepe açıklığını farketmiştir. Vs. vs. bir çok neden olabilir.

Takmayın. Cidden boş işler. Neticede bir geçmişiniz, bir hukukunuz olan, yıllarca devam eden ilişkinizin olduğu bir kadın degil.
Müslümberk kardeşim kız sana yazmaya çalışmış ve sevgilin olduğunu duyunca haliyle bırakmış peşini. Bu evliliğe kadar bile gidebilirdi. Onun için olmadı diye geri çekilme manevrası yapmış. Geçmiş olsun. Yengeyle mutlu olun gerisi teferruattır. Evet.
ya karşıdakinin ne pok olduğunu anlamıştır ya da kendi değerlerinin farkına varmıştır . kızların içinde böylesi pek bulunmazsa da yine de eser miktardadırlar.
antremanlarda kendisini gösteren yedek futbolcu kadroda yer almıştır...
(bkz: alternatif bolluğu)
Araştırın kesin ikizler bucudur.
SiZDEN UMUDU DA KESMiŞTiR.
Alma verme dengesini tek taraflı bozduğunu fark etmiştir.
Bazen niye olduğunu anlamıyorsun o çok gıcık oluyor.

Lan bari ne olduğunu bileyim *
aniden değildir. kendini kötü hissettiren, değersiz hissettiren her şeyi içine atmıştır ve artık bu durumdan sıkılmıştır. böyle birisini ne diye hayatıma yük edeyim ki diye düşünüp ilgiyi kesmiştir. en iyisini yapmıştır.
ayakları güzel ve bakımlıysa biraz daha çabalanabilir kendisi için. ama fazla da kasmaya gerek yok, olmuyorsa olmuyordur.
Mutlaka bir sebebi vardır.arastirmak lazım.
er kişinin mal olduğuna delalettir.
Başka bir kucak bulmuştur. Orada bulursunuz kendisini.
Nedenleri ile ilgilenmeyin sallayın gitsin.

Size karı mı yok.
ske bile sürülmeyecek mevzudur. karı kim amk onlar size ilgi göstersin.

gerçekten çok yazık..
deneyimlerime dayanarak söylüyorum, eskisine döndü bilmem ne oldu kısmen doğru olma payı var ama düşük bir ihtimal.
1. ihtimal, aniden direkt diyaloğu kesti veya soğuk yapmaya başladı ise sizi peşinden koşturmaya çalışıyor sakın ve sakın ne mesaj atın ne arayıp sorun kesinlikle yapmamanız gereken 2 şeyi söyledim. gerekirse özel bir hastaneye başvurun sizi uyutsunlar ki beyniniz sürekli onu düşünmesin.
2. ihtimal, bu ihtimal düşük bir oran ama herkes en düşük oranı aklına getirmiş:) beyler, öyle hemen başkasını bulmak kolay değil bunlar için:) ama olabilir eskisi ile irtibata geçme ihtimalleri var.
3. ihtimal, ciddi ruhsal sorunları olabilir ki bu da hatırı sayılır bir ihtimal kadının ruhsal sorunları olabilir, borderline olabilir, bipolar olabilir, özgüvensiz olabilir, aşırı kıskanç olabilir.

yukarıda yazdıklarım iyi giden ve hiç bir olumsuz belirti vermeden direkt diyaloğu kesen kadın için net ve tartışmaya açık olmayan açıklamalardır. bu noktada aranızda kaç günlük ve nasıl bir yakınlaşma olduğu da çok önemli eğer bir kaç günlük whatsapp yazışmasından ibaretse ve siz niye ortadan kayboldu diye takılıyorsanız sizde de sorun var beyler:) olabilir herkes sürekli sizinle diyalog kurmak zorunda değil fakat seviştikten sonra ortadan kayboldu ise yukarıda yazılanlar olduğu gibi net ve tartışmaya kesinlikle açık değildir.

düdüt; yine herkesin aklına farklı bir kişi bulduğu düşüncesi geliyor:)) size düşündürmek istediği de bu zaten, bu durumun üzerine odaklanmanızı istiyor ki olmayan özgüveniniz iyice yer ile bir olsun. aniden diyalog kesmek uzun zamandır uygulanan kadın stratejisidir lütfen bu oltaya gelmeyin ama yok ben ısrar ile bu oltaya geleceğim bu olta beni mutlu ediyor diyorsanız takdir sizin. sizin ile diyaloğu bir anda kesen kadın ile ortada ölüm bile olsa kesinlikle irtibata geçmeyin bırakın o sizi arayacak muhakkak ve muhakkak arayacak her katil cinayet mahalline kontrol veya zevk amaçlı bir kez daha ziyaret eder:) bu arada kadın tarafından uygulanan bu hamle sevişmeden yapıldı ise allah cezanızı versin salak herifler:)
başka bir ilgi yakalamıştır, daha iyisidir, yeni sürümdür.
mal olduğunuza ya da siktir edildiğinize dalalet eder.
amacı sizi kullanmak sonra başka birine geçmektir. asla sizi sevmemiştir.
Ah ulan bi bitmediniz gardaşım.bırakın şu işleri.
Güvenini zedelemişsinizdir.

Nerden mi biliyorum?
Yedek kulübede bile değilsinizdir artık. Geçmiş olsun. Kadınların milyonlarca yıllık evrim sonucu oluşan gerçek doğasına hoş geldiniz.
artık sevmiyordur uzatmanın anlamı olmaz. inceldiği yerden kopsundur.
Aniden baskasina ilgisi baslamistir.
keserse kessin.
çok da sikimde amk.

bir kızın ilgi ve alakası ne kadar umurumda olabilir?
ilginin kesileceği sinyallerini çok önceden vermiştir ama sinyaller bir kulaktan girip öteki kulaktan çıkmıştır.
Kesebilir hiç sorun değil ama yeter ki nedenini söylesin kafi.
nedenini söylemez. söylerse olmaz.
Ayakları güzelse pek üzer.
elleri doludur. ihihihi.
Kadınları anlamak işte bu durum onu anlatıyor, geldik gidiyoruz şu kadınları bir anlayamadık.
ilgisini, bulduğu başka birine yöneltmiştir. Çok takılmayın siz de başkasına yönelin.
sevgilisini hiç sevmeyen kadındır.
Yeni sevgili bulmuştur .
Sıralamada gerilere düşmüşsünüz demektir. Ya beklentileri alt üst eden bir hata yaptınız (ki, bu düşük ihtimal, o denli bir hatayı tespit edebiliyor olmanız beklenir) ya da çok daha iyi aday/adaylar ortaya çıkmıştır.

Aynı şekilde karşılık vermeniz hayrınıza olacaktır. Kolay gelsin.
Bunun geçerli bir nedeni yoksa o ayrılmadan kapı dışarı edilmelidir buna o zevki yaşatmayın.
oyunu kuralına göre oynayan kadındır.
Daha iyisini bulmuştur çok takılmayın.
kendince sebepleri olabilir. dinlemek, gerekirse empati yapmak gerekir.
21 inci yüzyılda psikoloji, sosyoloji, biyoloji, kuantum fiziği, astronomi ve hubble uzay teleskobunun böylesine geliştiği bir çağda hala tam anlamıyla çözülememiş sorunsal. Bir çeşit dişi türüne ait anlam verilemeyen tripler bütünü.
Dişileri anlamaya çalışacağınız vakti astronomiye ayırın, aynı sürede gökteki yıldızları çıplak gözle ayırt edecek seviyeye gelirsiniz.
Sorgulamayın, nextleyin.
Nedenleri ile ilgilenmeyin.

Önünüzdeki maçlara bakın.
Yalnızca iki sebebi olabilir, ya daha iyisini bulmuştur. Ya da zaten hiç sevmeyip gönlünü eğlendirmiştir. Çok ta şey yapmamak lazım.
başka birini bulmuştur. unutmak en iyisi .
hiç bir kadın ilgisini aniden kesmez. sinyalleri çok önceden vermiş olmasına rağmen sinyaller sürekli es geçilince son çare olarak bu yolu seçmiştir.
başkasına gitmiştir işin kötüsü.başka birisi için üzülücek yada sevinicek düşünmesi bile kötü.
kadın sinyali çok önceden vermiştir ,ancak erkek böyle bir sinyal almayı ya gururuna yediremediği için yok saymıştır, ya da ben-merkezli olduğundan gerçekten algılamamıştır.