bugün

ilk kondom kullanma hevesimdir . baskasindan kondom alinmaz sonra cukun disarda kalinca libido dibe vurup kahkaha tavan yapiyo.
Uzun olmasa bile ankarada tek tük orman içinde kalmış sonu gölete çıkan yollar var. Eymir falan değil. ismini bile duymadığınız göletler büyük ihtimalle. Gece yarısı kafam bozulunca gidiyorum. Biraz yol yapıyorum (90-100 km) göl kenarında bagajımdaki kamp oturağını açıp, termosta götürdüğüm veya semaverde demlediğim çayı içip dönüyorum sabahın ilk ışıklarında.
Valla manisadan hammadde alınıp torbalıya getirilecek kamyon biliyosan yerime gitsene ne sevap işlersin.
Aniden falan değil sürekli bir istek bu bende.
Benden hiç gitmeyen bir duygudur.
Ne zaman boş bir günüm evet -bir-günüm olsa onu nasıl renklendirebilirim diye düşünür gitmediğim veya gitmeyi çok istediğim yerlerin arasından birini seçer uçak biletimi alırım.

Hayat kısa kuşlar uçuyor.
istanbullunun uzun yol dediği pendik ten mecidiyeköy e gitmek işte.
hep içimde olan istek. hiç yerimde durasım yok, nerede değilsem orada olmadığım için üzülüyorum. gezmek kalp ben.
Geçen sene 5 arkadaş karavan kiralayıp istanbuldan yola çıkıp, Karadeniz, Doğu Anadolu, güneydoğu, iç Anadolu, Akdeniz ve Ege yaparak Trakya tarafından yine istanbul'a geri dönmeyi planlamıştık. Toplam 1 ay sürecekti bu gezi. Bende tüm planlarımı buna göre ayarladım ancak son haftalara yaklaştıkça herkeste kopmalar ve vazgeçmeler oldu, sonuç olarak ben tek kaldım, tek başıma da çivi hayali yapamazdım tabi.

Ancak bu plan hep aklımda, hep yapılmayı bekliyor. Birgün sevgilim ve arkadaşlarımla böyle uzun yollara çıkacağımı hayal ediyorum hep.
çıkacaksa bisikletle çıksın dediğim kişi isteği.

ferahlarsın, rahatlarsın, yoldan zevk alırsın.
Aniden kaykayimla yaptigimdir. Ancak yola ciktiktan sonra guzide semtimizin boktan yollari sebebiyle dustukten sonra "Senin neyine lan uzun yol" dememle sonlanir kendileri.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.