1. 1.
    içim içime sığmıyor böyle bi istek karşısında.
    Kafama kapüşonu geçirip parmağımı da tüm feodal erillere uzatarak, olanca hırsım, kinim, öfkem ve nefretimle; "kadınım ben kadın kadıııııın" deme isteğimi bir türlü dizginleyemiyorum.

Kadın olmanın dayanılmaz haklılığı ve muhteşemliği içindeyim. Çok şükür.
    8 -7 ... essy
  2. 2.
    (bkz: sinirden çıldırırken ağza yarrak girmesi)
    3 -1 ... cilveli ahmet hoca
  3. 3.
    sakin olun... kadınsınız evet... ama özünüzde siz de 7 milyarlık dünya nüfusunda sıradan aciz bir insansınız...
    1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    (bkz: kadınların kendini ispatlama gereği duyması)

(bkz: aşağılık kompleksi)
    3 ... agnostos
  5. 5.
    Bunlar ben kadınım derken kendilerini abd başkanı felan zannediyorlar heralde amk. Dünyanın yarısı kadın zaten amk sizi bizden ayıran tek şey amının olması.
    -1 ... st jimmy
  6. 6.
    hiç gelmeyen ve gelmeyecek olan istektir. bu boy bu pos bu kirli sakalla söylenecek şey de değil zaten. dayaktan gebertirler adamı..
    5 -1 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Evrenin en niteliksiz, asalak, 250 gr haricinde bir özelliği olmayan varlığı olduğunu niye belirtiyorsun ki la? Utanman lazım.
    3 -1 ... 56789
  8. 8.
    Nüfus cüzdanını göster yoksa inanmam valla:)
    ... zampara31
  9. 9.
    Essy lütfen.
    aniden gelen kadınım ben kadın deme isteği
    3 ... baybolla
  10. 10.
    Kadınlarımızın iç sesi. Dişi yakarış. tabi ki kadınsın sen de bu böyle ulu orta yırtına yırtına olmamalı. Böyle nazikçe kadınım ben dedikten sonra suratınızın aldığı sevimli ifade daha uygun olur diye düşünüyorum.

Örn: Jeux Denfants filminde marrion cotillard’ın hayır demesi gibi sevimli bir ifade olabilir.
    ... degeneration