1. 1.
    gecenin bir yarısı uyanmakla karakterizedir. yorgunluğu atmak için uyunmuştur fakat koca bir hayatın çöküntüleridir ağır gelen, günlük bitkinlikler devede kulak gibidir. saat 1'i geçmektedir, akla türlü türlü anılar gelir. sevdiğiniz varsa bir de... işte o zaman özgürce söyleyememenin ağırlığı enkazdan da çok hissedilir. bir değersizlik hissi bastırır ardından, köşede sessizce izlenirken olup bitenler "bensiz de oluyormuş demek, bir de öyle deneyelim" cümlesi içten geçirilir. yatak soğur, beden üşür, oysa hava 20 derecedir. alkol koması çok çekici gelir fakat saat 10'u geçmiştir, kıvranır durursunuz işte kendi kendinize. ağlamak istenir yaş gelmez, anlatmak istenir layık biri görülmez, olan da muhtemelen dinlemek istemez zaten. gelir kimliğinizin saklı olmasına duyduğunuz güvenle sözlüğe sığınır, elleriniz titreye titreye ikide bir yanlış yazarak, yazıp silerek bir entry giriverirsiniz. hele bir de haddinden fazla "temiz"seniz... neyse...
    2 ... medeniyet budalasi
    #23459289 :)
  2. 2.
    oturup bi intihar mektubu yazmaya baslarsınız. sevdiginiz kisiye karsı kurmus oldugunuz 3 5 mantıklı cümleden sonra bu islerin o kadar olmadıgını görür lanet hayatınıza devam edersiniz.
    1 ... abiseviyosansiktiretbence
    #23459314 :)
  3. 3.
    bu aniden gelen intihar arzularının periyodu azaldıkça, intihar etme eğilimi artar; böylece gün geçtikçe daha da bir ölüm meraklısı olursunuz. şu an içinde bulunduğum durum kısaca bu.
    "her yıkıldığımda kendimi inşa etme aşamalarından yoruldum."
    1 ... yedi renkli not defteri
    #25573951 :)
  4. 4.
    Bende de fazlasıyla bulunan istek. Bu durumdaki kişi dişini sıkmalı ve kendinden sonrakilerin intihar etmek istemeyeceği bir dünya kurmak için elinden geleni yapmalı.
    1 ... siyahyelken
    #33131323 :)
  5. 5.
    Ara sıra ciddi ciddi bende de vuku bulan istek.

Ama çok cesur davranamıyorum galiba bu konuda. Sonrasında bu istek uzak yerlere çekip gitme isteğine dönüşüyor.
    1 ... eylulsabahi
    #33131347 :)
  6. 6.
    aniden geldiği gibi aniden geçmesi de muhtemel olan istek.her insan zaman zaman zorluk yaşar hayatında ve keşke ölsem de kurtulsam der. hepimiz bunu düşünürüz ama çok azımız bunu uygulama cesaretini gösteririz.intihar edecek insan zaten öyle bir sabah uyanıp bugün intihar edicem demez.intihar en son evredir depresyondaki bir birey için kişinin çevresi zaten bunu hisseder intihar etmek için belli bir birikmişlik olması gerekir kişi daha fazla katlanamaz olur bu birikmişliklere ve hayatına son vermeyi seçer.
    ... necrone
    #33131380 :)
  7. 7.
    ara ara gelip giden istek.
    ... 7777777
    #34688081 :)
  8. 8.
    Ergenlere bol bol gelendir.
    intihar da etmiyorlar ki kurtulalım.
    -1 ... imamhatipte namaz kilan ateist
    #34688091 :)
  9. 9.
    biz normal insanlar intihar düşüncesine alışık değiliz. bir psikoloğa ne dersin.
    ... stallion
    #34688092 :)
  10. 10.
    gelmeyendir, şu an yalnızım hayatımı kastediyorum kimse yok yanımda ama mutluyum koduğumun şehrinde.

tamam belki kuşlar felan ötmüyor, fransız balkonlu evimde denizi göremiyorum ama hayattayım yaşıyorum.

bundan alası varmıdır. sizi üzenlerin ben amına koyayım emi.

dertrlerinizi bir kenara bırakın dalın hayal dünyasına.
    2 ... kim bu adam
    #35520365 :)