1. 1.
    Boş yapma ustası. Harika kalem.

Beğenerek takip ediyorum seni evlat. Her zaman böyle akıllı uslu bir erkek ol, karı kıza sarkma.
    2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  2. 2.
    Yılanların bacakları yok evleri yok, kertenkelelerin bacakları var evleri yok, sümüklü böceklerin evleri var bacakları yok, ama kaplumbağalar öyle mi? Babalar gibi evi de var bacağı da. Seni alır bahçeşehirde %25 burslu okutur, her ay cebine harçlık koyar, sana ev tutar kirasını öder. kendi kendinize avellenmeyin işte aneliz şelalesi buna denir. Bir babanın evrimi adlı tez çalışmamdan.
    2 ... emzik
  3. 3.
    Morelimi yerine getiren, dert tasa keder felan bırakmayan yazar.
    1 ... freudgillerden sigmund
  4. 4.
    Feci alıngan ya.

Kankamdı halbu ki. Şimdi düşman bile deyiliz.
    1 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 5.
    Arada beni artı manyağı yapan düşünceli ponçik bir yazardır.
    2 -2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  6. 6.
    yaratıcı düzgün yazar.
    2 ... nick koymayi unuttum
  7. 7.
    Sadece arkadaşlarından mesaj alan yazar. Ne çok kırıldım kalbim bugün beee. Çok şükür, bunu da atlatırız. Ne güzel anlaşıyorduk oysa ki.

Şurda ağlayabilir miyim?
    -4 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  8. 8.
    aneliz selalesi
    1 -3 ... sapnu puas
  9. 9.
    Bak sol frame ye geldi yine hüzünlendirdi beni anelizci hanım..

Bir şaka yaptık... Ordan belliydi osmanlıcı olduğu.. Normalde o şaka çok basit bir şakaydı.

Neyse yine de entrylerine denk gelince önce okuyor sonrada eksiyi basıyorum. 0_o
    -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  10. 10.
    Ya ben kıyamam bu kıza. Valla üzüldüm yeminle, güzel bir kankalığımız vardı.

Sonra bir gün bana destek verecek misin diye sordu? Ben de evet destek veririm sen de bana verir misin diye sordum. içi fesatmış meğer, cinsel şaka olarak algıladı. Neyse savcı beyden kağıt bekliyoruz ahahagsgsgsgsgshahahagahahahah.
    -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti