bugün

ios kullanan bi insanın görebileceği gerçektir. yok açık kaynakmış da yok kernel miş de. götünüze sokun bunu. leş gibi rezalet bi şey android. kullananlar da zeka düşüklüğü var. evet.
bi zil sesi için ios gibi yalvartmaz evet ondan.
ucuz olduğu tercih ediliyor yoksa 5para etmez.
olmamasidir. kullanmayi becerememis yazar soyleminden fazlasi degildir.
bir ios değilsin aslada olamazsın telefon kasası falan değil derdim android yazılımsal durumu.
ios tüketici ici android uretici icindir.
androide laf sokmaya çalışanların apple'ın ios7 ile androidi yakalamaya çalıştığından haberinin olmaması.

http://phandroid.s3.amazo...uick-settings-640x562.jpg
doğru önermedir. bu kadar senedir bu işlerin içindeyiz, programların kendi kendine açılıp hafızada yer kapladığı ve aleti yavaşlattığı bir işletim sistemini ilk defa gördüm. Bunun olmasını engelleyecek veya açıldıklarında otomatik kapatacak bir program da yok bildiğim kadarıyla, ha belki vardır da aleti root filan edersen, o da hem zahmetli hem de sakıncaları olabilecek bir işlem.

Böyle işletim sistemini yapanın da, aletlerde standart olarak kabul edenlerin de gelmişini geçmişini sevgiyle anayım...
Windows phone dan androide geçen ben gibi kullanıcıların genel düşüncesi.
Kendi yazılımları olan iphone gibi windows phone(nokia) gibi blackberry gibi firmaları sırf kasa üretiyor sanıp popülere göre hareket eden ve/veya pahalı bulanların fark edemediği şey.

Misal herifçioğluna dersin "aynı anda pek çok şeyi izlemeni sağlamıyor bu yazılım",herif "multiwindow diye bişey var amk" diye ad-homineme kalkıyor. Biz de onu diyoruz e sığır, multiwindow yazılımda değil uygulama. Mappstech gibi symatech gibi, music amp gibi firmalar üretmiş bunu da pegi3 boşlukları dolduruyor e bu soktuğum android ne iş yapar diyor alem de.

androidçiler sürüden uzak kalmamak için sırf kasaya para verdiğinin farkına varsa çok şey değişir. Korkma bu bir iphone propagandası değil,ki kullanmam da. herkes feneri veya cimbomu, ya da real veya barçayı tutmak zorunda değil. Beşiktaş diye bir şey var amk.

Ayrıca;

(bkz: bomboş cihazı eline alıp android diye gezmek)