bugün

ac milan'ın çok kaliteli italyan ortasahası.frikikleri güzel kullanır,iyi pas dağıtır forvetlere.kendisi hakkında gennaro ivan gattuso,"ondaki tekniği idmanlarda gördükten sonra kendi futbolculuğumu uzun süre sorgulamıştım" demiştir.
Ağladıkça bizleride üzen efsane.

Sen ağlama be nolur?

görsel
az önce topa dokunmadan asist yapmıştır. adam yıllar geçtikçe daha iyi oluyor.
attığı panenka penaltısının bu kadar büyük olay olmasını futbolu yeni izlemeye başlamış olanların hayretiyle açıklamak zorunda bırakan futbolcudur.
ulan bu penaltıyı her yıl görüyoruz, bahsettiğiniz bunu avrupa kupası çeyrek finalinde yapmaksa zidane 2006 dünya kupası finalinde yapmıştı. tabi güzel gol gerçekten ama pirlo kalitesini bu golle ispatlamamış, hatırlatmıştır.
türkiye'ye sakalı gelse yeter.
Kariyerinin zirvesinde Hüngür hüngür ağlayan adam. Ulan messi ve neymar evinize ateşler salsınlar, koskoca adamı ağlattınız.
lan şu adamı ağlarken görünce futbolun ne kadar hırs dolu bir oyun olduğunu anlıyorum, büyüksün be pirlo reyis.

--spoiler--
sen ağlama, dayanamam.
--spoiler--
futbolun efsanesi olarak anılacak başbakan.
joe hart'a büyüklerine saygılı olmasını öğretmiş futbolcudur.

dil falan cıkarıyordu, apışıp kaldı hıyar.
Belki de kariyerinin son yılında en önemli maçına çıkıp,efsaneliğini tescillemeye böyle yaklaşmışken kaybedince ağlaması doğal olan futbolcu. Ama çok çok koydu be sözlük kupayı alıp eline tutuşturasım geldi yeminle..
Benim gibi odun bir adamı evde salya sümük aglatmaya utanmıyormusun be pirlom yüregimi sızlatmaya hakkın varmı diyecegim var tabi.

Edit: Agladıgı sahne pogbaya sarılışı gözümün önünden gitmiyor lan.
herkes tarafından tanınan bilinen efsanedir. bazı "her boku bilirim" havasındakiler hemen sosyal çözümlemeler getirmeye kalkmışlar yok bir hareketiyle peşinden sürüklerler sonra ilgi başkasına kayar falan. sen portakalda vitaminken pirlo o tarz penaltı atıyordu sen neyin kafasındasın?
kupayı kaybedince ağlamış, üstüne bizi de ağlatmış efsane.
24 haziran 2012 ingiltere italya maçında panenka penaltısı atarak klasını öttürmüş futbolcudur. ayrıca öyle yumuşak bir dokunuşla atmıştır ki panenka izliyorsa bu penaltıya kemerini çıkarmıştır.**
fatih terim hakkındaki düşünceleri;

görsel

http://sampiy10.gazetevat...45-futbol-sampiy10-haber/