1. 640.
    atacağı frikik golüyle tur kapısını aralayacak yıldız golcü. bu adam avrupa'da çok başka oynuyor açık ve net.
    2 -5 ... public agent efsanesi
  2. 641.
    Şampiyonlar ligi'nde Bir gol daha attığı takdirde beşiktaş tarihinin şampiyonlar ligi'nde gelmiş geçmiş en golcü futbolcusu olacak.Futbol tarihinde Kiralık oynadığı takıma bu kadar katkı veren başka bir futbolcu var mı pek sanmıyorum.
    5 -1 ... one last chance
  3. 642.
    Bugün ne frikik çekmesi, taç kullanması bile başarıdır.

2 yıllık tarihi olunca böyle oluyor tabi.
    2 -3 ... forzaslan
  4. 643.
    Bayern maçında ayağına bir top gelecek, onu da yapılan hücum pres sırasında heyecan ve panikten kaybedecek. isabetli pas yapması bu maç için başarıdır.
    5 -5 ... aslolan fenerbahce dir
  5. 644.
    tek sıkıntısı kısa pas konusunda beceriksiz oluşu, çözdüğü gün çok büyük bir on numara olacak. tarz olarak çok benziyor rivaldo'ya, zaten talisca da onu idol alıyor sanırım frikikleri hep rivaldo stili atıyor. o da uzun boylu, iyi kafa vurabilen, ayağının içini çok iyi kullanan, mermi gibi şut çeken skorer bir solaktı. tabi bir rivaldo olabilmesi için daha çok yolu var ama o potansiyeli var bence, tarzları da çok benziyor.
    5 -1 ... tsigalko stavridakis
  6. 645.
    (bkz: anderson tirişka)

giuluano reis'in oynadığı milli takımda ancak top toplayıcı olabilecek çapta bir oyuncu fazlası yok.
    2 -3 ... kenan kilicdaroglu
  7. 646.
    çöp oğlu çöp.

bunu bir de alex le kıyaslayanlar var lan. hahahasiktir.

bırak alex'in tırnağı olmayı giuliano nun sol taşşağı olamaz. tff beşiktaşlılar'ın ağlamasına umarım cevap verir de bu çöp 2 derbide de oynar.
    5 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  8. 647.
    bayernden 5 yenilen maçta bu eleman oyunda mıydı ben kendisini hiç göremedimde. gerçekten tam bir çöpmüş.
    4 ... true
  9. 648.
    Hep soylerim şut becerisi muazzam olmasının ve doğru yere kosup gol atabilmesinin dışında pas ve defansif organizasyonda eksik veya özverisiz futbolcu. Bunu geçen seneki lyon bu sene ki bayern gibi iki önemli maçta da gördük.

Hayalet gibi dolaşıyor zaten genel olarak. Beşiktasin ortadan organize olamayıp daha çok kenarlardan etkili olmasının onemli nedenlerinden biri talisca'nın 10 numara veya oynadığı yerin modern futboldaki gerekliliklerini yerine getiremeyeşinden dolayıdır.

Zaten dort dorlük demiyorum ama dòrt ikilik bir topçu bile olsa benfics onu elinden çikarmaz uzun süreli kiralamazdı.

Talisca'nın gol atması iyi hoş ama orta saha direncini büyük maçlarda düşüren etkenlerden biri.
    ... ben varoslar prensiyim
  10. 649.
    alex gibi local bir yıldız ile kıyaslayanlar var birkaç seneye utanacaksınız bundan.

T: Geleceğin juninho’su
    1 -4 ... cazibei derya
kapat