bugün

Fas portekiz maçını katarda tribünden izlemektedir.
içerisinde 4 tane futbolcu ismi barındıran futbolcu. Evet.
barca denince akla gelendir. tek başına futbol takımıdır.

bugün yaptığı bi açıklamada bol bol messi yi övmüştür. eski barça'lı tabii kan çekiyor. messi için "sahada fark yaratan bir oyuncu" demiş. (bkz: fark yaratmak) bu lafı da hiç sevmem.

bu vesile ile kendini anmış olduk.
traş olduktan sonra bile sakallı olan adam seni de unutmadık.
Portekizli taraftarların mumla aradığı adam.
Orta sahada iyi pres yapıp top çeviren zamanın iyi orta saha futbolcusu.
türk futbol yöneticilerinin futboldan ne kadar anladıklarının bir numaralı göstergesidir benim için bu adam.

2002 yazında ortega transferinden önce aziz yıldırım'a bu adam için fena baskı yapıldığını bizzat biliyorum. bana isim lazım deyip ortega'yı getirdi. bakın bunu bir nebze anlarım, fenerbahçeliyim ve fenerbahçe futbol kültürü böyle birşeydir. eyvallah.

yıllar sonra beşiktaş için iki adımlık mesafeye düştü deco transferi. ki o zaman deco chelsea futbolcusuydu ve beşiktaş için hem isim anlamında hem yetenek anlamında gayet oluru olan bir adam halindeydi. bu transfer olmadı. tamam belki chelsea yamuk yaptı belki deco bilinmez ama sonrası sıkıntı. hemen hemen aynı maliyetle tabata transfer edildi. allah aşkına deco'nun alternatifi tabata nasıl olur? bu nasıl transfer planlamasıdır?
barça'da xavi'den daha önce xavi'lik görevini yapmış olan efsane orta saha oyuncusu. kadri kıymeti bilinmeyengillerden.
35 yaşında fluminense de futbolu bıraktıgını açıklamış büyük topçudur.
fluminense takımında uzun süre sonra geçen hafta 11 e giren unutulmuş yıldız yaş dersen şaire göre yolun yarısında kariyer dersen bana göre sonunda.
bursasporla adı yine ne zaman anılacak diye beklediğimiz futbolcu. transfer dönemi kapanacak artık, geç bile kaldı..
zamanında barcelona ortasahasında beyin olarak görev yapmışlığı olan lakin avrupa futboluna erken havlu atan ofansif ortasaha.
beşiktaş'la anlaşmıştır. 2+1 yıl opsiyonlu.
Fluminense'ye transfer olarak türkiye'ye gelemeden brezilya'ya dönen futbolcular kervanına katılmıştır.
premier lig tarzı bir oyuncu olmamasına rağmen bu sene cheslea de 19 lig maçına çıkıp 2 gol atıp 2 d asist yapmıştır. dünya kupası nda takımın ilk 11 oyuncularından biri olup olamayacağı şüphelidir.
fotomaç'ın bu yaz iki günde bir manşetine taşıyacağı futbolcu.

(bkz: deco galatasaray da)
galatasaray'da görülmek istenendir.
(bkz: elano ne işe yarar sorunsalı)
demirören'in bu akşam hakkında kendisiyle de anlaşmıştık, takımla da. tabata'dan önce onu alıyorduk ama son anda transfer yattı dediği futbolcu.

hay senin, kedi olalı bir fare tutacaktın onu da elinden aldılar.
beşiktaş için direkten dönmüştür.
artık bir daha ki seneye kısmetse. *
alındığına dair hiç bir yerde haber yazmayan futbolcu,alsada rahatlasak beşiktaş kadar orta sınıf futbolcusu olan hiç bir takım yoktur herhalde.*
alınması durumunda en sevdiğim formama *adını yazdıracağım futbolcudur. heyecanla beklemekteyiz...
hakkında bu kadar entry girilince alındı sandığım futbolcu. an itibariyle alındı entrysini görünce de fellik fellik bütün siteleri gezindiğim fakat hiç birinde rastlayamadığım transfer haberine konu olmuştur.

biri götünden uydurmuş sanırsam. ulan boş yere heyecan yaptırdınız. ben size ne diyim bilmem ki. *
"taksimde soyunurum ne alaka" gibi entrylerin antu.com da yazılmasına sebep olacak futbolcu.
(bkz: roberto carlos u üç günde getirirdim)
güncel Önemli Başlıklar