1. 1.
    Sus pus olmuş köpeklerdir. Onlar kendilerini biliyor. Attığımız gollerden sonra da "rakip hatasıyla bla bla. Şimdi bu gazla kupayı alırlar bla bla" diye savunmaya geçerek göt olmuşlardır.
    2 -6 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 2.
    (bkz: ümit vurdu 6 oldu) dağılın itler.
    4 -1 ... be happy yine yine yeniden
  3. 3.
    yaşasın lan yaşasın
    sonunda fener maç kazandı
    yaşasın yaşasın
    haber salın aziz yıldırım'a
    fener şamp....a
    ldfsplsdflpfsol
    başlığı bi gezin, nası sövüyolar, nası sövüyolar fenere. bunlar bi de fenerli. sonra da havlayan köpekler rakim takımın taraftarı oluyo. olmaz ki böyle.
    olsun fener maç kazandı, ben tatmin oldum.

EDiT: kazanamamış ki galiba.......
    4 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 4.
    Deplasmanda Real madridi darmadağın eden takım taraftarlarının haklı isyanıdır. Aslanlar gibi oynayıp dünyanın en zor deplasmanından 1 puan kopardılar.

Helal olsun ne deseniz haklısınız ehhe.
    3 -1 ... bir istanbul beyefendisi
  5. 5.
    Ahahaha şampiyonluk maçı gibi asılıp en fazla, maçı 2-2 ye getirebilmiş takım.
    3 -1 ... hakan yavas
  6. 6.
    (bkz: berabere kalinca sevinç göz yaslari döken fenerli)
    3 -1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Adamlar beraberliğe sevinmeye çalışıyor ama sevinmeyi unutmuşlar amk.
    2 -1 ... hakan yavas
  8. 8.
    Ben entryde fenerbahçe'yi övdüğümü hatırlamıyorum. Sadece yenik duruma düştüğümüzde mal mal dalga geçen, sonra da göt olanlardan bahsettim. Fener gene kötüydü evet, rakip de güçlü bir rakip değildi evet, ama o zaman maç bitmeden dalga da geçmeyeceksiniz amk. Sonra çıkarması zor oluyor sizin için.
    2 -3 ... aslolan fenerbahce dir
  9. 9.
    Farka gider diyen göt laleleri nasıl kıvırıyor şimdi.

Çok anlıyorsunuz ya futboldan ne oldu sikikler.

Geçen hafta takımı malmö ye kaybetmiş burada ötüyor. Yok şu fener i avrupa ya göndermeyin falan götünüze girsin.
    1 -2 ... be happy yine yine yeniden
  10. 10.
    Skor değil de ben hala aynı maçta hem hasan ali hem frey in gol atması fenerbahçe nin de o maçtan puan alması kısmındayım...
    2 ... flat head