1. 1.
  erdoğancı güruhu yine utandıracak, yüzlerini karartacak hakikat, gerçi bilmiyor değildik. mahkeme salonlarına taşınmıştır. ey. kemalizmin düşmanları, sizlerde en az fetö ve pkk kadar teröristsiniz. unutmadık fetöcü zekeriya öz'e kıyaklarınızı.

  "Oslo'da terör örgütü ile masaya oturulmuş, ekonomi Körfez- Arap sermayesine teslim edilmiş, Cumhuriyet tarihinin en fazla borçlanması ve özelleştirmesi yapılmıştır. Zekeriya Öz'ün Bursa Nutku'nu sorgulamasıyla başlayan süreç Andımız'ın kaldırılmasına varmıştır."

  https://odatv.com/kumpasl...er-oluyor-23111815_m.html
  1 -1 ... o halde umabilir miyim
 2. 2.
  24 kasım öğretmenler gününde akla gelmiştir.

  "oslo'da terör örgütü ile masaya oturulmuş, ekonomi körfez- arap sermayesine teslim edilmiş, cumhuriyet tarihinin en fazla borçlanması ve özelleştirmesi yapılmıştır. zekeriya öz'ün bursa nutku'nu sorgulamasıyla başlayan süreç andımız'ın kaldırılmasına varmıştır."

  https://odatv.com/kumpasl...er-oluyor-23111815_m.html
  3 -2 ... o halde umabilir miyim
 3. 3.
  Bu savcının Heykelini dikmek isteyen akp'liler vardı. Şimdi başkalarını fetöcülükle suçluyorlar.
  2 -1 ... cold man
 4. 4.
  şaşırtmayandır. atatürk ve türkiye düşmanı kim varsa alayı fetöcü ve pkk'lı, buna akp içindekiler de dahildir.
  3 -1 ... taciturnn
 5. 5.
  Yalancının annesine öpücük versinler mi?
  -3 ... isminiunutanadam
 6. 6.
  90’larda kimseyi rahatsız etmeyen, herkesin ortak bir paydası olan “andımız” bu milletin birlik ve beraberliğine büyük katkı koymuş bir uygulamaydı.

  Fetö ve fetö ile beraber hareket edenlerin en büyük hedefi bu milletin milli değerlerini itibarsızlaştırmak olmuştur.

  Bu doğrultuda bugün her boka “fetö yaptı” diyenlerin fetö ile beraber hareket ettiğini sadece pastayı bölüşemeyince birbirine girdiklerini unutmayalım.
  4 ... mavi huydur bizde
 7. 7.
  karısını kızını fetö evlerine göndermiş ak partililerin yalan olduğunu yazdıkları hakikat. senin anneni öpmūşler yavrum o evlerde.
  4 ... o halde umabilir miyim