1. 1.
  bir nevi şansa dayanır...yogun kadavra kokusu içerisinde kalma geçme mücadelesi verilir

  habis bir prof gelmısse eger umutlar bütünleme ertelenir...
  1 ... tuana
 2. 2.
  yapılandırılmıs olanında onunuze kovalar koyarlar, her kovadan soru cektirtirler. cekeceginiz sorunun zorlugu tamamıyla o anki sansınıza baglıdır. ornegin sansınız o gun sizinle birlikteyse cektiginiz soru sadece n. olfactariusun kacıncı kafa cifti olabilecegi gibi, eger sizinle degilse, bir kafa ciftinin motor, sensitif, parasempatik ganglionlarının neler oldukları ve bunların nerede bulunduklarını da kovadan cekebilirsiniz. bu iki sorudan da dogru cevap karsılıgında esit puan alırsınız. zaten anatomi profesorunun karsısında olmaktan dolayı bir heyecan vardır, bir de soruda bilmemneyin komsuluklarını sayınız cıkınca baslarsınız o bolgedeki tum organları saymaya, elbet biri tutar diyerek. bir tek komsuluk da gelmez elbette. bir ganglionun hangi seviyede oldugu gibi soruyla da kepebilirsiniz. tabi tam bu sırada hocanın ve asistanın bakıslarını takip etmekte fayda vardır zira attıklarınızın ne kadar tuttugunu anlayabilmeniz için tek yol budur.bu da demek oluyor ki sozlude hoca onemli bir faktordur. sozlu iyi bir adrenalin kaynagıdır.
  (bkz: akdeniz universitesi tıp fakultesi)
  1 ... kadavra
 3. 3.
  (bkz: anatomi sınavında zilli sistem)
  1 ... scarface
 4. 4.
  hunlu'ya bir zamanla kafayı yedirmek üzere olan sözlü.
  ... minti
 5. 5.
  üst sınıfların hala titreyerek bahsettikleri, şahsıma henüz nasip olmamış sözlüdür. olsa en fazla 10 alacağıma emin olduğum, denk gelmemesi için gece gündüz dualar ettiğim, düşüncesi, hayali bile korkunç olan sözlüdür.
  ... konserve
 6. 6.
  üst dönemlerin çok korkuttuğu fakat o kadar da korkunç olmayan durumdur. anatomi pratik diye de geçen sınavdır. sınava girerken jammer box görülmesi ve eşyaların testere filmine mekan olacak yerlerde bırakılması neden korkunç gelir ki birinci sınıflara? ayrıca kadavra soruları aşırı derecede basit olur. yine bluetooth gibi bir nimet ile kopya çekmek mümkündür. * *
  ... aaa666
 7. 7.
  girmeden önce arkadaşların kafasını karıştırmk için alakası olmayan bölgeleri birleştirerek arkadaşlara söyleyerek kendi kafanızı karıştırabilirsiniz.
  1 ... andlee