bugün

de la cuesta
temur altunhan bunlarda vardır.

ahahhah oyunun bug ı harika bir tespit olmuş. doğrudur. bu oyuncuyu malatyaspora almıştım ve şampiyonlar ligi kupasını aldım.
todorov'u bilmem de fm 2014'te van den driessche diye hollandalı bi delikanlı vardı. vurduğu goldü adamın. 60 gole ulaşmıştı sezonda, hilesiz hemi de. sonra bilgisayar çökmüştü oyun da orjinal değildi tabi steam'den falan indiremedik silindi gitti. (2030'lara gelmiştim)
cm 03 04'ün efsanevi golcüsüdür, resmen oyunun bugıdır. Açıkçası oyundan tat almak istiyorsanız bu tarz oyuncuları transfer etmemenizi öneriyorum. Ha tabi etmediniz etmediniz, sonra baktınız olmuyor transfer edeyim derseniz de muhtemelen iş işten geçmiş olacaktır. Adamı 2 3 sezon alamzsanız sonra biraz zor alıyorsunuz.

o yüzden bir seçim yapmalı, ya todorov vb bug oyuncuları hemencecik alacaksınız, ya da almadan kendi menajerlik becerinizle devam.
görsel

juventus un başına geçmemle beraber* litex ten transfer ettim kendisi.
aldığım sezon başlarında biraz zorlansa da sezonu 35 maçta 44 gol ile bitirdi. ikinci sezon bitiminde güncel ekran görüntüsünü atacağım.*
birçok kişi gibi benim de cm 03-04 kahramanım. ama ben onu tesadüfen, hiçbir yerden okumadan buldum, birlikte başarıdan başarıya koştuk... ufak takım büyük takım ayrımı yapmaksızın, dünya yıldızı savunma oyuncularını bile ipe dizerek goller atan, alçak gönüllü, cm 03-04'ün malkoçoğlusu.
Hazır umut bulut da kovulmuşken takıma katmamız gereken superstar.
bulgaristan'ın bağrından kopup gelen efsanevi forvet.
110 k ya her takıma gelen naz yapmayan cm efsanesi.
şu sıralar bulgaristan'ın rakovski sevlievo takımında oynayan, cm4'ün yırtıcı forveti.
nerden geldin aklıma mübarek.
reyizlerin reyizi.
ordinaryüs forvet.
cm 03-04 ün hile oyuncusudur. yanına da temur altunhan'ı koyarsan tadından yenmez bir hal alır. ikisi oyunumda toplam 80 civarı gol atmıştı.
cm03-04'de göründükten sonra bir daha bulamadığım efsane. bir maçta 20 gol attığı görülmüştür. tamam salladım ama dehşetti lan bu herif.
Todorov ile Kakalov kankaları takıma alınca her maç en az 3 gol garanti olurdu. şimdi neredeler acaba?
gençliğimizin kahramanlarından.Diğer serilerde malesef yoktur..
fm10'da bile halen gözlerimin aradığı futbolcu, lakin artık ondan eser yok.

(bkz: üşüyoruz todorov)
(bkz: georgie kakalov)
temur altunhan ile birlikte cm 03/04 'ün bir bugı olduğunu düşündüğüm forvet oyuncusudur.
(bkz: to madeira)
(bkz: maxim tsigalko)
bir maçta 6 gol attığı görülmüştür. ilginçtir ki bu oyuncuyu siz aldıktan sonra başarıdan başarıya koştuğu halde sizden alabilmek için hiçbir transfer teklifi gelmez. niki forenko'yla beraber cm efsanelerindendir.
cm 03-04'ün en iyi golcülerinden... senede yüz gole dahi çıkmıştır. yüksek ihtimal hiledir.
cm oynayanların hala içinde "gerçekte de bu adam kesin birgun çıkış yapacak ve tüm avrupayı sarsacak" beklentisi olduğu, müthiş golcü.

sezon başında çok ucuza alarak, anadolu takımlarını kupalardan kupalara koşturabilirsiniz.
türk versiyonu için: (bkz: temur altunhan)
cm oyunlarının hilesidir adeta.bir sezonda 60-70 gol atar.cmciler tarafından tapılan bulgar genç golcü.
litex futbolcusu kakalov ile efsanler yaratan cm futbolcusu.todorov teknik olarak çok super gosterilmese de gercekten çok iyi işler yapmaktaydı sanal ortamın futbol sahalarında.özelikle hız özelliği üst düzey olan futbolcudur.
efsanevi bir cm oyuncusu...litex çıkışlıdır...