bugün

Konserine gitmenin tarafımdan bir türlü kısmet olmadığı ve burada basit harflerin bir araya gelmesiyle oluşan cümle dizileriyle anlatamayacağım kadar beni benden alan mükemmel şarkılara imza atıp progresif metal yapan gruptur.

(bkz: lost control)

Aç bunu sessiz ve süreçli bir intihar türünde dinle ölürsün kendiliğinden zaten usul usul...bizi öldürdüler.
kendileri yaşayan efsanedir. ancak henüz son albümlerini dinleme cesareti gösteremedim. korkuyorum.

bu arada geçenlerde izmir'de konser vermiş olmaları üzmüştür zira kaçırdık ve bir daha ne zaman gelirler bilinmez.

yeditepe: ne kadar samimiyetsiz durmuş.

şöyle diyelim, şu yaşına kadar onca grup dinledin, bazılarını çok sevdin. şimdi bize üç tane grup ismi ver ki onlar hep var olsunlar, deseler anathema'yı yapıştırır sonrasında derin kıyaslamalara dalarım.
Ergenkem sevdiğim grup. Artık çok ağlak geliyor bana
Flying ve one last goodbye şarkılarını trende uyuyacağım zaman dinlediğim grup.
Özellikle flying uykumu getirmede en iyi duştan bile daha iyi.
artık yozgat'ın nargile kafelerinde bile çıkan, yurdumuzun sanatçıları olmuş grup.
Eski tatları yok hiç. Bir ara müptelasıydık. Kurtulduk zamanla. Ama duncan peterson zamanı çok iyilerdi be...
Dağılmadılar mı onlar hala amk.

Bilin bakalım kim gidebilecekken gitmiyor.
illa seveni vardır da bana sadece o kıyamet gününde (bkz: doomsday) arka planda çalan melodi gibi geliyor. dümdüz oturup dinlerken tat alamadım şahsen. Ancak konserine gitmeye değerdir diye düşünüyorum. Keşke Opeth'de gelse.
her duyguma karşılık bulduğum grup. Mutluyken, üzgünken, toparlanmaya çalışırken, her şeyi salmışken...
Şuan "lost control" ile devam ediyoruz yolculuğumuza. evet.
Kimsenin pek sklemediği ama ilginç şekilde türklerin acaip ilgi gösterdiği boktan ingiliz doom metal grubu.

Şarkıları ciddi basit, sıkıcı ve iç bayıcı.
dağılmıştır.

https://www.instagram.com...qEFf/?igshid=wz5adr56pbmp

kendilerine iyi yolculuklar diliyorum, ortaokul ve lise anılarım için çok teşekkür ederek. en azından 4-5 kere canlı görme fırsatım oldu. hep farklı bir nefes oldular.

depresyon hırkaları öksüz kaldı.

https://www.youtube.com/watch?v=E5d61yFk7zY
Dağılmasa gruptan haberim olmayacak. Bakın her şerde yine bir hayır var.
angelica ve flying parçalarını açar açar duygulanırdım eskilerde hey gidi hey.
Yollarını süresiz olarak ayıran grup.

Kimi sevdiysek gitti durumları oldu yine.
batağına girince çıkılmayan grup.
gözümde canlanır koskoca mazi edasıyla...
intihar müzikleri yapar. Çok dinlememek lazım.