1. 1.
    milli eğitim bakanlığı'nın son gericilik numarası.
    anaokullarında haftada 6 saat arapça din eğitimi

buna göre 4-6 yaş grubundaki çocuklar için 12-18 kişilik sınıflar oluşturulması ve haftada en az 6 saat süren eğitimlerin müftülük tarafından belirlenen eğitimcilerle sürdürülmesi planlandı.

bu eğitim sürecinin müfredatını da müftülükler hazırlayacakmış.
    https://t24.com.tr/haber/...ulamasi-baslayacak,850444

yazık...
    daha neyin ne olduğunun farkında olmayan yavruların beynini yıkayacaklar.

malesef bugün geldiğimiz noktada 4-6 yaş grubu 400 bin çocuk, 7-18 yaş okul çağındaki 1 milyondan fazla çocuk bu ucube tarikatların, bunların sapık ve sapkın düşünce yuvalarının elinde.

ülkemizde şu an okulların pek çoğunda laboratuvar, kütüphane, spor salonu, konferans salonu yok. ama okul öncesi eğitim kurumları dahil tüm eğitim kurumlarında mescit var.
    arapça ve din eğitimi anaokullarına kadar girmiş durumda.

ne için?
    sırf cahil, gerici ve tam teslim olmuş bir kitleyi sürdürebilmek için.

bir ülke göz göre göre uçuruma sürükleniyor.
    uçuruma sürükleyenler kaybolacak, enkazı kaldırmak biza kalacak malesef...

#arapçaeğitimehayır
    39 -19 ... tengir budun
  2. 2.
    bunun ihtiyari olması lazım. belki ben çocuğumun o yaşta arapça öğrenmesini istemiyorum? veya din eğitimini kendi uygun gördüğüm şekilde evimde kendim vereceğim bakanlığın müfredatına bağlı kalmadan?
    7 -1 ... flat head
  3. 3.
    Sen çocuğunu gönderme lan dinsiz.
    Gönderene de karışamazsın.
    7 -23 ... ayk73
  4. 4.
    Yabancı dil veya bale türü eğitim verseler hoşuna giderdi ama.

işine gelene ohohoh gelmeşene ağğğıoğeğ.
    3 -6 ... ktm li komplo teorisyeni
  5. 5.
    yıl 2040
    sol frame'de sıradan bir gün.

(bkz: nasıl dinden soğudum)
    8 -1 ... inheritance vice
  6. 6.
    Gereksiz ve bir o kadar da çağdışı eğitimdir. Çocukları topluma kazandırmak yerine böyle bağnaz, din adı altında beyinleri yıkanacak işte. Hani Amerika, Almanya, ingiltere, Fransa bizi kıskanıyor ya; onların eğitim şekillerine bakalım bi. Adamlar resmen insan değil de üstün zekalı robot yetiştiriyorlar. Çocukların her biri de ya bilim adamı ya da, astronot. Ama bizim çocuklarımız ileride ne oluyor? Ya sanayici, ya boş gezenin boş kalfası ya da liseden sonra yatay geçiş yapıp 2 yıllık üniversite okuyup işsiz kalan kaldırım mühendisi.

Şunu fark ettim ki, akp döneminde ciddi oranda ateist sayısı yükseldi. işte böyle böyle ateizm yaygınlaşacak ve sebebi de bunlar olacak. Hiçbir insana istemedikçe dini eğitim veremezsiniz, verirseniz de ya ateist olur ya da deist.

Eminim ki hiçbir çocuk Arapça eğitimi almak istemez. Zorla ve baskıyla çocukları anaokulundan soğutacaklar geri zekalılar!
    7 -1 ... goddesss of darknesss
  7. 7.
    ingilizce okutulsa daha faydalı olurdu diye düşünüyorum. Arapça ise tamamen zırva. Tabii bunu yüceltecek milyonlar olduğunu bilerek yazıyorum bu girdiyi.

Cahil halkın ferasetine oynayan siyasi iktidarın yeni manevrasıdır.

Din alınıp satılan bir şey değildir, ancak satanı ve alanı çok olan şeydir.
    5 -1 ... nagam
  8. 8.
    hitler paris'ten çekilirken her yere patlayıcı yerleştirtmiş, şehri havaya uçurtmayı planlamış. akp de gider ayak hâlâ "nasıl türkiye'yi dinamitlerim"in hesabını yapıyor.
    4 -2 ... ben de yazdim
  9. 9.
    kafirlerin zoruna gitmiştir.
    2 -4 ... yall
  10. 10.
    aynı eğitim fransızca ateizm üzerine olsa sesleri çıkmayacaktı halbuki "daha neyin ne olduğunun farkında olmayan yavruların beynini yıkayacaklar" diyen olmayacaktı.
    3 -6 ... masklavi