bugün

devlet bahçeli'nin anlayacağı dilden konuşmaktır.
(bkz: bazıları karışık sever)
(bkz: 40 yapar)
iktidara muhalefet edemeyip muhalefete muhalefet olan ana muhalefet partisine göre mhp'dir.
(bkz: bir daha söyle)
kemal kılıçdaroğlu bahçeli'yi kastederek hedef saptırmaya çalışmıştır.

oysa, bahçeli'yi yakından izleyenler, milli meselelerde karşıtlık veya taraflık değil, milli menfaatleri ön plana çıkardığını göreceklerdir. bunun haricinde hem akp'nin hem de chp'nin yanlışlarını söyler ki beyzademin hoşuna gitmeyen de budur.

son günler özelinde konuşacak olursak;

o meclis elin iti istedi diye toplanmayacak kemal aga. ayrıca peygamberimizin kucağındaki şehitlerimiz de "birkaç memet" değil lan hayvan oğlu hayvanlar. azıcık dengeniz olsun. biz, 20 yaşında nice gençler verdik toprağa, hatta daha küçük, 13 yaşında velican oduncu...

şehide saygısızlık yaptırmayız.

ikiniz de adam olun deyince, bana niye diyorsun, ona de diye mızıklamıştır gandi kemal. niye paşam? muhalefettesin diye saçmalama özgürlüğün mü var? adam olun adam!
iktidar olmayan her parti sonuç olarak bir muhalefet partisi olduğuna göre, bir partinin diğerini eleştirmesi kadar normal durumdur.

ayrıca (bkz: muhalefete muhalefet eden anamuhalefet partisi)
sorunun cevabı için; mevcut duruma göre en olası parti mhp'dir.

lakin çok heyecanlandım. başlıkta 40'a yakın harf var dedim, saydım, üzüldüm. 42 harf varmış sözlük. bu kez 40 yapmadı.
doğru tespittir. mhp her zaman akp yalakası olmuştur.
MHP hiçbir zaman akp yalakası olmamıştır.kendi görüşleri doğrultusunda konuşmuştur.
12 (on iki) yılda sadece 1 (bir) önergeyi meclisten geçirebilen ittifaklar.
tekerleme adeta