bugün

Bu örneği vermek istemiyorum , ama "Tayyip Erdoğan'ı anamın üstünde yakalasaydım, o*ospuluk anamdadır." diyen bir zihniyetle aynı havayı soluyoruz.
bu başlık altında bile espri kasmaya çalışanları anlayamıyorum. bu sözü söyleyecek bir insanın olması bile utanç verici.
Aynen bende feda ediyorum.

Eğer birileri bugün bu ülkede rahatca dolaşabiliyorsa, hatta insan yerine konulabiliyorsa bu tayyip efendimiz sayesindedir..
Orospu çocuğu söylemidir. Evet.
şu zor günlerde bir kez daha dile getirmekten mutluluk duyduğum söz öbeği. allah anamın babamın canından alsın senin ömrüne eklesin ey erdoğan, ümmet her daim arkanda!
bir müslüman annesinden babasından daha fazla hz. muhammed'i sevebilir. eğer başka birine seviyorsa onu peygamber yerine koyuyor demektir.
diyen mallarda var bu ülkede.
edep ya hu.
bu söz adamı küfre düşürür.
müslümanlar bu sözü sadece peygamber efendimiz için kullanır.
al işte sana tapmak dediğimiz kelimenin vücut bulmuş hali!

ulan harbiden denyo la bu millet!
işte führer'e bağlılık böyle birşey.
büyük ihalelerin kapısını açan söz. (bkz: Dolapta pekmez yala yala bitmez)
recep tayyip erdoğan için ağlanarak söylenen bir nidadır. tüm varlığımız sana ve ailene feda olsun ya recep tayyip erdoğan. allah seni başımızdak eksik etmesin. allah seni sevmeyenlerin ömründen alsın sana versin. amin. açık ve net.
IQ seviyesi düşük birey söylemi.
ilk Gürcü peygamber...
Salak salak konuşma baee.
Ne diyonuz la peygamber ettiniz adami töbe diyin.
zamanında benim açtığım başlıktı yine çökmüşler. yazıklar olsun bu ne biçim iş!!!
sanki recep tayyip erdoğan vatanın senin. vatanına böyle demezsin. insanları ilahlaştırmayın ya.
(bkz: yuh).
kalitesiz de olsa adam trolldür.

bunun ayırdına varamayanları yazar yapmayınız. ya da şöyle diyelim;

http://i.ytimg.com/vi/CfcZq5UqDG4/maxresdefault.jpg
Amin kardeşim, sülalecek feda olun inşallah.
ananı de bacını da silkeyim şeklinde cevabı hak eden söz.
la siktir git gece gece küfür ettirme bana sanki peygamber oldu amk.
(bkz: holy şirk)

bunu diyen varmıdır olmuşmudur bilmem ama eğer öyleyse yazık lan o her kimin çocuğuysa.
Bu soz peygamber efendimiz icin kullanilir..

Dolayisi ile kimse efendimizin vasiflarinda bir birey ve O nun yerine koyulacak biri degildir..

Sacmalik...
güncel Önemli Başlıklar