bugün

bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti
(bkz: gemide)
inandırabildiği saf için ruhuda bedenide bakire tertemiz aile kızı. aslında ruhu oynak bedeni yalancı kız.
eve gelen gündelikçi gibidir. dikkat çeken noktayı temiz tutar, gerisini hasır altı eder. göz boyar yani.
+ kazım madem evleniyoruz o zaman sana bazı şeyleri itiraf etmenin zamanı geldi aslında.

- neleri mesela böceğim .

+ ben anal,oral,hand job,ı take you to do candy shop gibi şeyler yaptım ama bakireyim .

- bende amerikanın başkanıyım,mına koyim .

+ koyma evlenmeden olmaz .

- o zaman hepsiden gelsin : şey,olmaz böyle şey .
herhangi bir gariplik bulunmayan kızdır. çünkü anal ve oral seks bakireliği bozmaz.
(bkz: başlığı kavrayamayan yazar modeli)*
tarz sahibi kızdır. *
bekaret düşkünü, 'ben yapayım, karım yapmamış olsun' erkeklerine layık kızdır.
zarı olan kaşardır. bunların olmasından bekaret saplantısının etkisi büyüktür.
(bkz: david copperfield)
bakire olmayan kıza göre kaltağın önde gideni kızdır. dürüst değildir.
bunun sorumlusu ikiyüzlü türk ahlak yapısıdır, buyrun en temizinden bakire işte kandırın kendinizi.
(bkz: yok boyle bir şey)
gemide filminde erkan can ın sorduğu soruya çok benzer başka bir hadise.

'bakire kız nasıl orospu oluyo ben onu anlamıyorum'' demişti.
hz. isa' yi bekleyen rahibe olabilir kendisi.
acınası kızdır. sözlükteki sayısız başlıkta adı gecen ve her baslikta sağdan-soldan, önden-arkadan, alttan üstten vurulan ve vurdurulan, yazarlarımız sayesinde teorik de olsa folloş olmuş kızdır, folloş.
(bkz: follos)
geniş gönüllü sözde namuslu her yönden skilmiş kızcık.
Allah gönlümüze göre versin durumu.
normal yoldan sürekli kaşar gibi önüne gelenle ilişkiye girenlerin "ölümü gösterip sıtmaya razı etmek" amacıyla örneklediği kızlardır. Bu tip kızları gosterip, "boyle olsam daha mı iyi, ben sadece sevdigimle yapıyorum çok namusluyum halbuki bak onlar sözde bakire ama neler yapıyor" derler. Bu kızların namussuz birer orospu olmaları, sadece sevdigiyle yatan ama ikide bir aşık!!! olan kızları namuslu yapmaz. Burda kaşar kızlarımıza bir mesajım var, bu başlıktaki kız tipini örnek gosterip kendinizi namuslu gostermeye çalışmayın. Bunların boyle olması sizin yaptıgınızı kaşarlık sınırları dışına çıkarmaz. adam gibi onla bunla yatın konuşmayın ağzınız doluyken. Hööt!
Ayrıca bu entrye kızıp 6 entrymi daha boşa eksilemeyin, bu da sizi kaşarlık sınırları dışına çıkarmaz. *
güzel bir film konusu olabilecek kızdır.

(bkz: zar korkusu)
(bkz: fear of the zar)*
hele bu zar sahibi kızların bakire olmayan hemcinslere karşı öyle kötü gözle bakarlar ki dillere destan. kendileri her boku yaptığı halde bakire kalabilen kızlar ! * bakire olmayanı ezmeye çalışırlar. hatta işi iyice ilerletip, çok görmüş geçirmiş modunda bir de tavsiyelerde bulunurlar. neden birlikte oldun ? bak simdi seni bırakırsa ne yapıcaksın ? belki malum amaçla seninle çıkıyordur... vs gibi embesil uyarı ve nasihat içerikli, sözde arkadaş olduğunu gösterebilmek adına, destek ve köstek olurlar. sürekli kendi durumlarını görmezler, başkaları için çözüm arayışı içine girerler. ulan sen bin kere bakire olsan ne yazar, hatta onu bırak tüm vücudun kızlık zarı ile çevrilmiş olsa ne fark eder sen beyinde bitirmişsin olayı. bari bir işi yapıyorsan ya tam yap ya hiç yapma !
büyük bir güruhu memnun etmesi gereken kızdır. bu güruhun en büyük takıntısı o bacak arasında bulunan zar değil mi? alın işte en büyük namus kıstasınız olan zar özenle korunuyor bu kızın vücudunda. yani sizin zihniyetinize göre namus tertemiz duruyor. daha ne istiyorsunuz ?
beynini kocasına, ruhunu kamuya mal etmiş hatun.
(bkz: bakireligi bosver ruhun orospu olmasin)
yahu insan evlatları! bu kız bu işi tek başına mı yapıyor? oralı analı yaparken söz konusu deliklere kendisine ait bişeyi mi sokuyor?

madem bu kadar tiksiniyorsunuz bunu yapan kızdan siz de sokmayın!

deyin ki benim istediğim bu değil. ben kendi doğrularını oturtmuş kadınlarla birlikte olmak istiyorum. bu şekil benim için uygun değil.

senin bu yaptığını kız kardeşim de yapabilir. istemiyorum yapma!

bunu diyemedikten sonra; bu işi tek başına yapmayan kızcağıza çemkirip durma.
sen yapazsan o da yaptır(a)maz. bu kadar basit.
(bkz: vesikasız kahpe)