1. 1.
    işte görüp görebileceğiniz en büyük riyakarlıklardan biri. herkes olaya nedense kendi penceresinden bakmakta diretiyor. oysa ki insanlar farklı, zevkleri de öyle... senin kırmızı dediğine ben bordo diyebilirim mesela. hem sen elmayı seviyorsun diye kurdun da seni sevmesi şart mı?

samimiyetsizlik1: anal seks esnasında kadının zevk almadığı iddia edilip bu bahaneyle işin içinden sıyrılmaya çalışan tipler var. iyi de ben de vajinal seksten zevk almıyorum... yani mastürbasyon yapacağıma elbette güzel bir pussyi tercih ederim ama normal zamanlarda ben de acı çekiyorum. nerede demokrasi?

samimiyetsizlik2: kötü koku bahanesi... neymiş anüs kötü kokular yayarmış da bilmem ne... sanki vajina mis kokuyor anasını satayım. üstünde çürük limon sosu gezdirilmiş kokmuş balık! dalin bebek şampuanı ile güzelce yıkanmış bir anüs kokulara karşı yarım saate kadar savaşır. ancak vajina her ıslandığında o iğrenç, hayattan soğutan koku geri gelir. ondan sonra anal seks kötü ha? hu hu! prezervatif diye bir şey var değil mi?

samimiyetsizlik3: toplumsal tabulara, dinlerin emirlerine göre büyük suç anal... sanki zina sevap anasını satayım. bakın, anal seks zina değil cinayet olarak geçer bazı kaynaklarda. evlilik dışı vajinal seks ise zinadır. cinayet de büyük günah zina 'en'lerden. hem çocuk olma riski olmadan seks yapmak bence topluma daha faydalı, ermenistan gibi yerler sorumsuz itlerin günahlarını çeken masum çocuklarla dolu.

uzar gider bu liste. anal seks sanıldığı gibi irrite edici bir şey değilmiş değil mi? evet bir özgürlük misyoneriyim ben. ama benim misyoner pozisyonum doggy... şimdi gidip sevgilinize saf aşkınızdan falan bahsedebilirsiniz. ben, bohem ruhlu alkolik cizvit.
    1 ... marcus tullius