1. 1.
    herkes anlayamaz elbette ancak tecrübeli bir alfa erkek bir bakışta anal deformasyonu görebilir. alfa erkek kandırılamaz, bu doğanın onlara bahşettiği bir güç.
    7 -5 ... ibni maymun
  2. 2.
    analdan hala hamile kalır mıyım diye soru var.
    ohh yeah

ülke analcı olmuş haberimiz yok. şaşkınlıkla okuyorum.
    1 ... rockonbaby
  3. 3.
    karılar artık hep ikinci el. evlenipte boşuna hukuksal yükün altına girmeyin.
    5 -7 ... zukenari
  4. 4.
    sözlükte ne kadar götten sabıkalı varmış dedirten talihsiz soru. bu kadar eksiyi bu kadar kısa sürede alla küfretsen almazsın *
    3 -4 ... nesgayfe
  5. 5.
    karına karşı domalmazsan anlaşılmaz bence.
    9 -2 ... munir bey
  6. 6.
    Anlaşılmasa iyi olur zira anlarsam tekmeyi basarım allah korusun böylelerinden hepsi yediği haltları gizleme peşinde.

Ekleme:üsteki gavat zihniyetli yazı yüzünden eksilendiğime inanamıyorum nerde bu sözlüğün delikanlıları.
    5 -13 ... sivil
  7. 7.
    "bi soru daha diyelim ki hamile kaldım düşük yapsam kızlık zarım bozulur mu ?"

bunu yazan kadının IQ yetmezliğinden evlenmesi yasal olarak sıkıntılı zaten. bunla evlenen de bundan doğan da iflah olmaz
    8 ... demirabi
  8. 8.
    Götten sabıkalı birinin açtığı başlıktır

Arkadaş bana böyle sorular hiç denk gelmiyor google da arayan bulur demek ki arayan kişinin götten bir sıkıntısı var bilemedim.
    6 -1 ... ismail gaspirali
  9. 9.
    Alem pilavcı olmuş haberimiz yok.
    1 ... vigilante8
  10. 10.
    Bnce oraya sizin gibi yalandan yaziyorlar. Hatta erkekler girip yazıyordu r kim bilir . Yoksa kim niye yaptığı öyle pis şeyi tutup anlatsın çok saçma geliyor bana.
    1 -2 ... ayinyirmialtisiidi