1. 1.
  çıkış işlemi yapması için dizayn edilmiş bir yerden giriş işlemi beklersen elbet zararı olacaktır. küçüklüğümüzde yediğimiz fitillerden yola çıkarak en azından ruha zararı olduğu söylenebilir.

  edit: ukteydi.*
  #4263561 :)
 2. 2.
  yeterince hazırlanmamış ters ilişki hanımların anal kaslarını yırtabilir. sonuc, mağdurun kakasını tutamama halidir.

  zorlama olmadan, alıştıra alıştıra hazırlanmış bir anal sex kadına (ve erkeğe) tarifsiz doyum verır.
  #4263669 :)
 3. 3.
  sevgiliniz her an isteyebilir.***
  #4263672 :)
 4. 4.
  fiziksel ve psikolojik olarak iki ayrı şekilde incelenebilecek zararlardır.
  basitçe şöyle özetlenebilir;
  anüs kasları içeri girişe elverişli değildir, sert darbelere dayanıklı değildir ve sert kas dokusudur. bölgede oluşabilecek çatlaklar(anal fissür) öncelikli tehlike taşımaktadır.
  bunun dışında bir de anal fistül denilen; anüsün birkaç cm uzağında, içerden hızla bakteri üremesiyle oluşan apseler oluşur,bu apseler enginlere sığmaz taşar, kanal oluşturur, sağı solu delerek kendini dışarı atar. bunlar da kendi aralarında türlere ayrılır lakin ortak noktası, tahribat yaratması dışında cerrahi müdahale gerçekleşmeden geçmeyeceğidir.
  ayrıca ve ayrıca, erkeklerde, girilen bölgenin yapısı itibarıyle pek de temiz olmamasını göz önüne alırsak, idrar yolları enfeksiyonu ve kanallar yoluyla çeşitli üriner sistem enfeksiyonları görülebilir.
  ah bir de bir kez anal seks için kullanılan penisin ikinci seferde vajina girişi yapması vardır ki evlere şenliktir. bu eylemi gerçekleştiren kimseler büyük ihtimalle doktor doktor dolaşacaklardır. "antibiyotik antibiyotik" diye ağlayacaklardır.
  bunların da dışında, ani kas kasılması sonucu, peniste kırılma, boyun bükme, üzülme, süzülme görülmesi ihtimali her daim mevcuttur.
  tabi bir de sık tekrarlanan anal seksin kaslardaki gevşetici etkisini düşünürsek, anüsünü cinsel ilişki için kullanan arkadaşın tuvaletini tutamamak gibi, efendime söyleyeyim çevresinde osuruğa gülen, osuruk kadar aklı olmayan insanların varlığını öğrenmesi durumu da mevcuttur.
  a unutmayayım, bir de anal seks sırasında "eh öne boşalamıyoruz, arkaya boşalalım" diye düşünen bir sevgilisi/kocası/bilmem nesi olan kimselerde ileriki dönemde bağırsağın bakteri florasının bozulmasıyla ilginç kokular oluşabilir ve daha kötüsü bölgede kurtlanma da gerçekleşebilir. bunun sonu da pek iyi değildir tahmin edilebilir ki.
  eh bu kadar anlatmışken, şunu da ekleyeyim; anal seksten kimse aslen zevk almaz. zevk aldığını düşünür çünkü burası sinir uçlarının en yoğun bulunduğu bölgedir ve çok duyarlıdır. ancak kaslarda gevşeme, kişide farkında olmadan kaşıntı yaratmaktadır("götü kaşınıyor" gibi deyimleşmiş cümleler belki pekiştirici olur). bu da istek olarak algılanır ve kişi aslen kaşıntı dürtüsünü gidermek için anal seks istemektedir. çubuğu oldu mu nereye sokacağını bilemeyen kimse de hoşlanır bu durumdan, karşısındaki zevk alıyor sanır filan. bu mazohistlik ve kaşıntı dışında birşey değildir maalesef. anal seks acı veren bir birleşme yöntemidir ennihayetinde.
  e tabi bir de olayın psikolojik boyutu var ki şimdi anlatana kadar ölürüm, onu da başka bir aylak vaktimde yazarım.
  böyle şeyleri sevmeyin, seviyorsanız da ne yaptığınızı araştırın. bok yoluna başınıza iş açmayın canlarım, guzularım.

  (ek: gay arkadaşlar bu entryden dolayı bana geliyorsunuz, canımı sıkmaya çalışıyorsunuz ama canım sıkılmıyor. bu yazıdaki tüm bilgiler tıp biliminin ışığıyla aydınlanıyor. "yok osurmuyoruz, altımıza kaçırmıyoruz" diyorsunuz ama tek sermayeniz o, anlayışla karşılıyorum sizleri. ancak gelip de yazıdaki bilgilerin uydurma olduğunu söylemeyin, sonuçta kişisel deneyim < ampirik bilim. öpüyorum gaylar ve kendini gay hissedenler)
  #4263712 :)
 5. 5.
  günahtır. hak yolu varken bok yolu niye?
  #4266172 :)
 6. 6.
  ici sıcak, kumların yumusacık oldugu bir parkta oynamak yerine hemen yanındaki lagımda oynandıgı zaman edinilecek zararlarla paralellik tasir.
  #4266179 :)
 7. 7.
  bok yoluna zorlamanın verdiği zevk zararlarından daha fazladır.
  #4266188 :)
 8. 8.
  herşeyi geçtim kokuyor kardeşim yapmayın. dini boyutu da var tabi
  #4266311 :)
 9. 9.
  boşaltım yoluna* zarar verebilirsiniz. olmaz demeyin gerçek çünkü. tehlikeli iş. 5 dakikalık zevk için dağıtmayın kendinizi. sonra hastahenede bir ton küfür yersiniz doktordan. "abi porno filmlerde neler nerelere giriyor, yeme bizi" tepkilerine karşı şimdiden söyleyeyim hastahanede çalışan bir yakınım bahsetti bu durumdan.
  #4266348 :)
 10. 10.
  bir hayvanla aynı şeyleri hissetmenize neden olur.
  #4266410 :)
 11. 11.
  (bkz: oral seks yapmanın zararları)
  #4266464 :)
 12. 12.
  (bkz: yangın merdiveninden eve girmek)
  #4266559 :)
 13. 13.
  en önemli faktörlerinden bir tanesi, yüksek oranda osuruk sesi çıkmasıdır.

  http://www.akilli.tv/vide...Canli-yayinda-osuruk.aspx
  #4284932 :)
 14. 14.
  (bkz: spermin kilo yapması)
  #4284934 :)
 15. 15.
  kıçınız başınız yırtılabilir, kaslarınızın yayı bozulabilir, çok günahtır, şöyledir böyledir, sınırsız zararları vardır, hede hödö. şeklinde sayılan zararlardır.

  alayı yalandır. herkes kulaktan dolma saçmalıkları, kendi cinsel görüşü doğrultusunda yalan yanlış aktarmaktadır. anal seks muallak olsa dahi analdan sallamanın bir zararı olmadığı tespit edilebilir bu bağlamda.

  sevmiyorum dersin, hijyenik bulmuyorum dersin; bence tiksinç dersin geçersin. ama yok, eğer ezik bir insan bir şey hakkında negatif düşünceye sahipse, çevresine de bunları yalanla dolanla yaymaya kalkması doğal sonuçtur.
  #4284966 :)
 16. 16.
  allah seni inandırsın, bunca yıllık eşcinselim, zarar diye sallanan şeylere bir kere bile şahit olmadım ömrü hayatımda. kaslar gevşermiş, dışkı tutulamazmış. yuh artık. bir insan dışkısını tutamıyorsa kafasını kesip top niyetine çocuklara versin zaten.

  düz ilişkiden daha zararlı olabilecek tek yanı var, o da aids riski malumunuz. ancak gerekli temizlik yapılırsa ve en önemlisi prezervatif kullanılırsa, o risk de vajinal sekste olan riske iner.

  işin ilginç yanı, burada anal seksin iğrençliğinden, sapıklığından, anormalliğinden, bilmem nesinden dem vuranların oral seks için asla aynı şeyi düşünmemesi, hatta ölüp bitmeleridir. ironik.
  #4285041 :)
 17. 17.
  çiftler arasında saygıyı azaltır.
  #4285150 :)
 18. 18.
  bir rivayete göre anal seks yapanları cehennemde zebaniler düdüklüyormuş.
  #4285155 :)
 19. 19.
  (#7857598)
  #7857753 :)
 20. 20.
  üc ibne hamamda oturmaktadir.

  1. ibne : zoooooaaaaaaartttttttttttttt!!!!

  2. ibne: zaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooouuuuuuuuuuurttttttttt!!!!

  3. ibne: pirt.

  1. ve 2. ibne: bakireeee, bakireeeee!!! *
  #7857799 :)
 21. 21.
  bazı kızlar arka kapıdan girişe izin verirler, kendilerine göre gayet namusludurlar, sorsan sevgilisi kaç defa burdan sıkıldım diğer tarafa geçelim demiştir. ama bu kabul etmemiştir(vay be ne namuslu kız dedirtir kendine) bide bunu böbürlene böbürlene anlatırlar.

  - adnan kaç kere önden yapalım dedi de kabul etmedim
  + ne diyodun peki herife?
  - önden olmaz arkadan kabul ediyosan tamam diyodum
  + sen ne namusuna düşkünsün öyle
  - ne sandın namusumu sokakta bulmadım ben...
  + iç ses *
  #10403655 :)
 22. 22.
  bazıları diyor ki çıkarken zevk veriyorsa girerken de verir.

  o zaman kusmak neden çok boktan bi olay?
  #10403672 :)
 23. 23.
  kadının psikolojisini duman eden sekstir.bu seks türünün, kişinin çok tercih edilmesi durumunda, kadının bazı hastalıkları geçirdiği dönemlerde, dışkısını tutamaması normaldir.
  #10405487 :)
 24. 24.
  anal sfinkter diye tabir ettiğimiz kasların gevşemesine yol açar. sonuç olarak kaka tutulamaz bir müddet sonra.
  #10405583 :)
 25. 25.
  yoktur. sevgiliniz ve hatta eşiniz bile olsa kondom kullanırsanız hem hijyen açısından daha iyi olur hemde anal seks sonrasında tek çırpıda istenmeyen birikintileri görmek istemediğinizden dolayı kondomu ortadan kaldırırsınız.
  #10423805 :)