bugün

(bkz: bekaret bozulmasin diye anal seks yapan kiz)

edit:
(bkz: bekaret bozulmasın diye başlık açıp kaçan yazarlar)
(bkz: hak yolu varken bok yolunu seçmek)
namus kavramını zar ile bağdaştıran erkekler için mükemmel seçimdir bu tip kızlar.
ileride ana olacakları için anal seks yaparlar, baba olacaklar ise banal seks yaparlar.
(bkz: kızlık zarı ile tavla oynamak)
toplumun cinsellik konusundaki ikiyüzlülüğüne aynı şekilde cevap veren kızlardır.
cahil bir toplumda yaşayan ve fahişe damgası yememek için anal sekse mecbur bırakılan kızlar.
ruhunun bakireliğini kaybetmiş olan kızlardır.
(bkz: uludağ sözlükten soğuma nedenleri)
anal bölgeyede zar fena olmazdı dedirten kızlardır...
beyni bakire bir kızı bedeni bakire olan bir kıza tercih eden benim gibi birçok erkek olduğunu düşünürsek bu kızların ileride pişman olacaklarını düşünmekteyim.
namus timsalidir kendileri. ben değil onlar söylüyor. *
tıbben zevk almayacakları kesin olduğundan, kendiliğinden talep edecekleri düşünülmeyen seks türüdür. anal seks yaptıran kişinin kız hatta bakire olarak tanımlanması direkt namus ve kişilik analizi yönlendirmesi yapar ki, bunu da durumu oluşturan partner üzerinde yapmak faydalı olur.
bedeni bakire olup; beyni, düşünceleri bakire olmayan, yine de kendinlerini bakire addeden kızlardır.
analın zararlarından haberi yoktur bu ablaların. işte zarım bozulmasın, adım çıkmasın diye altına yapmayı yada başka hastalıkları göze alan kızlardır.
(bkz: iyi ettin)
basda karsisindaki insani sonrada kendini namusluyum diye kandiran zavalli "kizlardir" / "kadinlardir".
erkegi aşırı zevk alırken, kendi acıdan başka bisey hissetmeyen gerizekalı kızlardır,

-raziye: mahmut aslaaa anal dışında olmaz, yapamam çünkü bakireyim ben...

-mahmut: farketmez kızım ben her yola gelirim..
kendilerinden ziyade, bunlarla ilişkiye giren erkeklerde bir tuhaflık vardır. Şahsen ben erkek olsam, benimle ciddi düşünmeyen, ve başka kaç kişiyle böyle salakça bir şekilde birlikte olduğu belli olmayan bir kıza yol veririm.
direkt ilk uzay aracı ile fezaya yollanmaları farzdır.
Önü kapalı çarşı, arkası mısır çarşısıdır.
ilerde kakasını tutamayacak olan kızlardır.
o toplumdaki ataerkil ve eşitsiz düzene prangalanmış kızlardır. yoksa onlar da can atıyor seks için. ki çok normal. ama o cesareti gösteremiyorlar ne yazık ki. aile baskısı, damat adayı baskısı onları anal sekse zorluyor. peki bu böyle olunca hani nerde kalıyor sevmek-sevilmek düzlemindeki seks. işte o güzelim şey öyle kirli çukurlara düşüyor. çift denen ikilikler zevk aldık sanıyorlar. ama çok yanılıyorlar. ama şöyle bi şey de var ki: yapacaksan yap anal seksini. heyecan çeşitlilik falan. ama bana normal birleşme yaşamadan sadece bununla yaşıyorum safsatasını anlatmaya kalkma. ruhunu bu kadar alçaltma.
hem o anki sevgilisini, hemde gelecekteki bekaret hususunda takıntılı, böyle kolay bir şekilde kandırılabilecek gerzek kocasını memnun etmeyi garantilemiş, ne yardan, ne serden diyen, şu an sevgilileri, gelecekte de kocaları için yaşayan, ne bakire olan, ne de olamayan kızlar.
ne zaman kendileri için yaşayacakları merak konusudur.
vazelinin faydasını çok görmüş olan kızlardır.
türk toplumunda yaşayan kızlardır. inkar etmeye gerek yok, var böyleleri. zamanın değişmesiyle birlikte, erkeklerin "sevgililik" kavramları da değişmiş, karşısındaki kızdan istekleri farklılaşmıştır.

bunun neticesinde de kız, bir seçim yapmak zorunda kalır. ya sevdiği insanı kaybedecek veya kendinden ödün verecektir. tabi ödün verirken de toplumun, kadınlar için dayattığı kurallar çerçevesinde davranacaktır. bakireliğini korurken, seks yapmak gibi. tabi buna bakirelik denirse. eminim hiç bir kız bunu (anal seks yapıp bakire kalmak) istemez ama madem kurallar baştan yanlış yazıldı, kızlar da bunu yapar. hem kendini, hem sevgilisini, hem de gelecekteki eşini kandırır durur.

not: hiç bir zaman bakireliği veya tersiniz savunmadım. herkesin kendi hayatı, sadece kendini ilgilendirir. şu an erkekler daha namuslu veya kadınlar daha namussuz olmuyor benim için. ilgilendiğim konu, toplumdaki kız-erkek eşitsizliği, çifte standat.
güncel Önemli Başlıklar