1. 1.
    Akıllı kızdır diyecektim ama onursuzdur aslında. Eğer zevk almak için yaptıysan kandırma kimseyi. Söyle gerçekleri zaten seni sevecekse öyle de sever.
    4 -9 ... rosadolujoee
  2. 2.
    Önüne gelenle düşüp kalkan sonra da 'bakire kız isterim, verenle evlenilmez namussuz, ben gavat değilim" bilmem ne kafasında olan erkek güruhunun hak ettiği o kutsal yaratıktır.
    11 -6 ... misaki meii
  3. 3.
    Türbanlıdır.
    10 -16 ... ebu zindik
  4. 4.
    fiziken bakiredir, ruhen adını sen koy. sal amına koyayım artık, hangi çağda yaşıyoruz.
    2 -3 ... levent oran
  5. 5.
    Sayıları Çatır çatır vajinal seks yapıp bekaretini dağıtan sözüm ona özgür kızlardan oldukça düşüktür.

Ayrıca bu 1000 kişide 1 görülen hadiseyi son derece yaygınmış gibi gösterip esasında son derece yaygın olan özgür kızların kendisini bir anda dürüst, dobra ve meşru mertebeye çıkarması için kullanılır.

Meriçlerde bunu afiyetle yer. islamiyette kadın da erkek de zinadan kaçınmalıdır.
    18 -16 ... lightsaber
  6. 6.
    Laik ve çağdaştır.
    5 -7 ... prensest
  7. 7.
    toplumda çoktur. örümcek kafalılara göre bu namusludur, diğeri namussuz.

arkadaşlar bir erkek olarak soruyorum hepimize, bizde zar olsaydı, ne kadar dayanırdık? kızlardan 10 kat daha erken dağılacağımızı herpimiz de gayet iyi biliriz.

insanları kınamayın, yargılamayın. bi kız sizi seviyosa, güveniyosa, boşverin zarı felan.
    9 -6 ... saldirayterk
  8. 8.
    Demek ki bekaret zardan ibaretmiş.

Bakir isteyen erkenler anal kontrol yapıyorlar mı acaba.
    2 -1 ... hot male
  9. 9.
    Burada yazılanlara göre ikisini birden yapan kişi daha masum ve onurluymuş..
    5 ... melisasilem
  10. 10.
    anak fissürlerinden anlaşılır. alfa erkeklerin kartal gözlerinden kaçmaz bu detaylar.
    1 -1 ... ibni maymun