1. 1.
  (bkz: bilmeden fetva vermek) su konuya bir açıklık getirelim,bütün türban takanlar peygamber falan değiller yada din alimi değiller. onlar da günah işleyebilir zina yapabilir. içki içebilir ama günah olduğunu bile bile bunu yaparlar. bunlar kişilerin tercihleri, öncelikleridir. sanane.
  14 -3 ... bado
 2. 2.
  "oral da yaparım kariyer de" diyen türbanlıdır.
  14 -7 ... minik mavi balina
 3. 3.
  bluevelve'nin türban taktıktan sonra ayna karşısına geçip, ''anal seks günahtir ama oral seks değildir'' demesinden sonra deşifre ettiği türbanlıdır.

  (bkz: aa kimki o acaba) *
  11 -2 ... ashaf
 4. 4.
  (bkz: türbanlı diye nicesine sarıldım)

  (bkz: türbanlı dediğin bindiği dalın kıymetini bilir)

  (bkz: saçmalıkta son nokta)
  *
  -1 ... pirincinicindekibeyaztas
 5. 5.
  (bkz: dini geniş olmak)
  3 ... eraserhead
 6. 6.
  aklı başında bir kızdır. aferin böyle düşünüyorsa, oral seks anasının ak sütü gibi helaldir ama anal seks kesinlikle haramdır.
  7 -4 ... imper
 7. 7.
  oğluna yol gösteren anne. sonra sanalda paylaşıma açılır falan işte! bir de boş bakınız vermek ister deli gönül: (bkz: türbanlı mı bafiledi seni)
  3 -2 ... bedevix
 8. 8.
  bir değişik tanımlama getirilicek insan türüdür.

  anal seks ister türbanlı yapsın ister başı açık biri yapsın ya da erkek olarak bakarsak her nasıl olursa olsun, bir insan türü yapsın.
  ne kadar yapılabilir olduğu tartışmaya açıktır.
  yani türkçesiyle göt vermek ne kadar günahtır ya da göt vermek ne kadar özgürlüktür.
  bunu özgürlük diye adlandırıp yapmak,insanlık onuruna ne kadar hakaretse günah diyip yapmamakta insalık onuruna o denli hakarettir.
  yaşadığımız bir hayat eğer günah diye anal seks yapmıyorsak burda namus ve onurdan bahsedilmesi bir hayli zordur fakat özgürlük diye de yapıyorsak bu yine o denli insanlık onurunu zedeleyicidir.

  anal seks için bir uzman doktor şöyle der:"türk kadınlarının büyük bir oranı buna maruz kalır ve büyük bir oranıda bundan zevk almaz"
  bu bilimsel veri göz önüne alıdığında anal seksin ne kadar yapılabilir olduğu,sayet yapılırsa sevgi ve saygı ne denli var olduğu tartışmaya açıktır.

  özgürlüğü hangi anlamda seks ile bağdaştıcaz; eğer özgürlük kavramını seksin içine sokarsak en özgür olanlar o zaman porno yıldızları olmaz mı?
  veya sömürünün tavan yaptığı şu süreçte en çok sömürülen seks sektörü değil mi?

  evet yine tercihtir isteyen istediğini yapsın fakat analı günah kabul edip oralı günah kabul etmeyen tonlarca başı açık kızımız var.

  ve sonuç olarak seks insancıl bir içgüdüdür ne kadar insansan o denli yaşarsın ne özgürlük ne de din ikisiylede bir alakası yoktur...
  12 -2 ... 23hapo
 9. 9.
  günah diye anal seks yapmamak: komik.
  günah diye oral seks yapmamak: komik.
  anal seks günah ama oral seks günah değil o halde oral seks yapalım demek: daha komik.
  geri kalan her şey için mastır kart.
  6 -7 ... vayanasinisayinseyirciler
 10. 10.
  kendinde, dini hususlarda bilmediği konularda bile yorum yapma ehliyetini gören, aciz bi sapkınlığın ürünü kişinin süslü kelimeler ile belli bi kesim insan'a saldırmak için bulduğu saçma salak bi argüman..

  birincil olarak şunu belirtmek lazım ki;
  islamiyet dininde, anal seksin haram olduğu belirtilmiş iken, oral seksin haramlığı konusunda "kesin" bi yargı yoktur.
  oral seks din alimleri tarafından, sağlıklı olmadığı-hak yolu olmadığı gibi nedenlerden ötürü "uygun" görülmemiştir ve yapılmasının "uygun" olmadığı yönünde "yorumlar" vardır.
  ama haram olduğu ile ilgili "kesin" bi yargı yoktur.

  ha güzel kardeşim, benim zihniyetime göre de iğrenç saydığım ve yapılmasından yana olmadığım bi şeydir.

  ama dini konularda yüzeysel bi bilgisi olduğunu, daha doğrusu aslen bi halt bilmediğini kullandığı süslü ve soluksuz yazılar ile saklamaya çalışan, bu yolla bayağı bir şekilde bir kesim insan'a doğrudan saldırmayı seçmiş bir cahil'in bu konu da gelipte ahkam kesmesi ise çok daha iğrençtir.

  velhasıl kelam, ortada "kesin" bi bilgi olmadığından, saldırma amaçlı ortaya atılan sav tamamen geçersizdir.
  üstelik doğru bile olsa, türban takan insanın da hazret olmadığı ve günah işleyebileceği göz önüne alınırsa, argüman sahibine ne yemek düşeceği açıkça görülecektir.

  not: *
  9 ... saldiray