bugün

Doğrudur brezilyalı ve Kenyalı bilim insanlarının yaptığı 35 yıllık araştırma bunu doğruluyor kesinlikle şüphesiz..
Kız hissetmemiştir ne girdigini!
basurlu kız arkadaşınızda deneyebilirsiniz. ben şahsen iyi dönüşler aldım, "aşkım iyi ki arkamdan girdin" dedi bana.

Puhahahahahaha.

ilk orgazmımdı anırarak zevk aldımıştımda yazsaydın.
Neler oluyor hayatta.
Bir bahane.
Bir iddia.
bu yolla kandırılıp deneyen varsa çok gülerim.
Muhtemelen birileri tarafından bu yolla kandırılmış yazar beyanı .
Bi deneyin bakalım doğru mu? Sonra bizi bilgilendirirsiniz
adı gecen ilişkiyi yaşayan hemoroid olmuyor diye duymuştum.
Tabi aq millet boşuna ameliyat olup çile çekiyor zaten.
(bkz: inanma seni sikecek)
basura iyi gelen tek şey sıcak sudur. eğer sıçarken zorlanıyorsanız dübürünüzü sıcak su ile azıcık ovalayın yeter.
Dedikodudur. Gerçekte böyle bir davranış çok zararlıdır. Basur hastalarına ağır spor, bisiklet binmek dahil pek çok şey zararlı olabileceği için önerilmez. Olasılıkla, anal seks te, basuru azdıracak davranışlardandır.
Kanka o şeyin fiziksel ozellelliği girerken sürtünneyi azaltmak cikarken artmak uzeri şekillenmiş yani dısarı uyguladigin kuvvet daha fazla yani
Bu arada kafanizda olusturdugum goruntu icin uzgun degilim bu picliklerden cok zevk aliyorum.
Lahamcılar bunu beğendi.
kaynak götüm desen ikna olurduk belki.

böyle söyleyince de ikna edilmek istiyormuşuz gibi oldu ama neyse.
yalandır inanmayın. ameliyat denen bir şey var orda tedavi için dildo sokmuyorlar.
Kabızlığıda iyi geliyormuş hatta kan gelirse hacamat yerine bile geçiyormuş hatta beyinsizleri tespit etmede yardımcı oluyormuş.
olm o zaman götünüze muz sokun da bari meyvesini de alırsınız amk.
la nasıl başlık bu.
anal seks yapmak için sebep arayanların iddiasıdır. açık açık söylesen de olurdu artık ayıp değil öyle şeyler.
[kat: ibne olmadan önceki son sözler]
Sanırım aramızda dildo satışlarını artırma peşinde olan sex shop sahibi yazar var...
ibnelerin iddiasıdır. ibneler, yine kafa bulandırma peşinde..
saçma sapan bir iddiadır.

sürtünmeden dolayı daha beter hale gelir denemeyin ha.