1. 1.
  anal ilişki (ters ilişki) erkek cinsel organının anüse dışarıdan içeriye giriş yapması suretiyle sağlanan cinsel tatmin biçimidir. vücudun bu bölümü, normal bir cinsel ilişki için gerekli olan özelliklere sahip değildir. fakat insanların çoğu izlediği porno filmlerinin etkisi ile bu tatmin biçiminin kadına zevk verdiği yanılgısındadır.

  arkadaşlar ben hayatımda hiç seks yapmadığım için anal sexte yapmadım dolayısıyla bir kadın anüsü de hiç görmedim. fakat kendi livatamı gördüğüm efendime söyliyim anal seks yapmış insanlardan duyduğum kadarıyla anüste kayganlaştırıcı salgı bezi olmadığı için anal birleşmeler her iki cins içinde eziyetten bir farkı yokmuş. anal seks yapmış bir arkadaşımın başına gelen bir olayı anlatarak bunu örneklemek istiyorum müsadenizle.

  ilk kez anal sex yaptığını beyan eden arkadaşım bu vahim cinsel birleşme sırasında bilikte olduğu kadının anüsünden gaz dışkı ne varsa penisine değmesi suretiyle dışarı doğru çıkmak istercesine hareket ediyormuş. kadın ise anüsün sfinkterinin ve anüs kaslarının kasısıp gevşeme yeteneğinin bozulmas nedeniyle adeta ağlıyormuş. bu olay arkadaşımı çok etkilemiş ve kendisi bunu anlatırken seksten soğuduğunu ve psikolojik tedavi aldığı söyledi. zaten olayı anlatırken adeta tekrar yaşıyormuşcasına ağladı.
  34 -37 ... islmyt
  #11943577 :)
 2. 2.
  (bkz: oral ilişkinin akıl almaz mantık hatası)
  4 -1 ... islmyt
  #11943613 :)
 3. 3.
  millet anal seks yapmasın diye kıçından arkadaş uydurmanın eşdeğeridir.

  sanane kardeşim millet isterse yapar.
  ayrıca söyleyeyim eğer hödük değilseniz gayet kolaydır yapması. fazla zorlamayın ve bol kayganlaştırıcı sürün yeter.

  ayrıca hergün hergün olmaz.
  9 -23 ... system error
  #11943653 :)
 4. 4.
  kadının anal seksten (bu tabir hoşuma gitmiyor ters ilişki diyelim) alacağı zevk, normal seksle alacağı zevkin yanında bir hiç sayılır. eğer ters ilişkiye girilecekse çok kontrollü yapılmalıdır. zaten bir kadın ters ilişkiyi onaylamışsa, bu zevk almak için değil, eşini memnun etmek içindir ve ters ilişki normal ilişki gibi sık sık tekrarlanamaz. o zaman kalıcı sağlık sorunları oluşur. ancak seyrek aralıklarla adeta bir fantazi unsuru gibi kullanılabilir. burdan götçü olduğum sonucunu çıkarmazsanız sevinirim. kadınlar benim anal seks hakkında bildiklerimi bilseler bu kadar mağdur olmazlar.
  48 -7 ... seksen
  #11943693 :)
 5. 5.
  (bkz: kadına dübürden yanaşmak haramdır)
  9 ... islmyt
  #11943766 :)
 6. 6.
  klitoris uzantısı, g.t deliğinden içeri doğru çeperle birlikte uzandığından, kadınlar bundan zevk alır.
  ancak yeterince kayganlaştırıcı kullanılmazsa hatun sizi üstünden atabilir veya ikinci kez yapmayı kabul etmez.
  her halükarda da çük bok kokar eğer prezo takılmamışsa.
  4 -4 ... tenpura
  #11943821 :)
 7. 7.
  gecmisimde zevk alani ve almayani da gordum tanidim. bence kisiden kisiye degisir. ama erkekler icin dibine kadar zevk alir demek yanlis olmaz.
  8 -2 ... turok
  #11943846 :)
 8. 8.
  doğruluk payı kısmen olan teoridir. bir çok kadına bir süre sonra inanılmaz hazlar verebilir ve "squirt" denen vajinal fışkırmalara yol açabilir.
  2 -1 ... lavda ucan katil balina
  #11959345 :)
 9. 9.
  bu tespiti yapmak/katılmak/katılmamak için, anal seks yapmak gerekir.

  (bkz: olmasa da olur denilen entryler)
  4 -1 ... basak burcu errrkegi
  #11959383 :)
 10. 10.
  (bkz: ben bilmem beyim bilir)
  3 ... opus magnum
  #11959436 :)