1. 1.
    https://youtu.be/Vol5dMm2Uv4

Anakronik sevdalara düşmekten modernizm postmodernizm kavgasına düşememiş ama hokkasız ve divitsiz de kalmış en sevdiği mektubatı yedi liralık pilot kalemle doldurmuş bir... Bir şeyin öyküsü, unutma leyla bu zihin hep egzistansiyalist, nedir bu öykü öyle yazılmaklı mı, Okuyanı var mı, güleni var mı, neyi var bu öykünün de varlık iddiasıyla kıvranır durur?, vallahi leyla şu ara sokakta büyüdüm, nerde bırakmıştır en güzel tan manzarasını da sonradan Van gogh sarısını öğretmişlerdir? Bu arada leyla unutma dediğimi unutma.

Bu öykünün varsa bir varlığı senden bağımsızdır değildir elbet, hemen de kaçma katmam her boka diyalektik. Fakat sorarım çünkü bilmiyorum demeye alışık bünyeler soruların nolduğunu bilenlerdir, delphi yi de unutma leyla tapınakçılar her zaman haklıdır, ben gavurun da Fransız olanını severim bilirsin belki.

Fakat yazılamamakla kaim olan bu öykü ola ki ya yaşarsa benim hayatımı ne diyeceksin menteş den mi gelsin deplasmandır bu dünya, diye

Eyvallahın var ama benden de sana bir kolaj; radyasyon neslindenim dante yi de okumaya fırsatım olmadı üç milyar değil yarım milyarlık kalmıştır cüzdanın saklı tarafında.

Anladın mı?

Yani diyorum ki, küfürsüz: boşver minibüsünü de otobüsünü de tramvaya kafa attın mı hiç?

Attım ben, Acımadı korkma.

Kaçıncısın sen Leyla, bu kaçıncılık bir merhale değil öyle yanlış anlama ama yani demek istediğim yarım milyarlık kaldı, tramvay da acıtıyor aslında yalan söyledim.

Şunu da söyleyeyim; ben sisifos değilim be leyla taşı yuvarlamam, dağın eteğinde, taşın üstünde otururum.

Birini biliyoruz da bir de ismet özel i sevdim haberin olsun.

Keş -leyla-
    Ke.
    1 -1 ... id est