bugün

anadolu çomarına rastlanınca yapılacaklardır.

hemen ortamdan uzaklaşmak en iyisidir.
bir alt sokakta bedava pilav dağıtılıyor diyin o kendisi zaten isinlanacaktir.
can dostum çomar merhaba şarkısını söyleyin, size karşı koyamayacaktır.
(bkz: ölü taklidi yapmak)
(bkz: yere çömelmek).
Elimizden bişey geleceğini sanmıyorum ...
görsel
töbe de aq.
türk olduğunu hatırlatın uyanıp kendine gelmezse öldürün gitsin.
Evet enteresan bir lakap olmuş "çomar" ifadesi. bunları ince eğirip sık dokumak lazım. Bu imge'yi ortaya koyan kimse taraftarı da bol olmalı. Hmm anladık galiba, eskiden bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam diye tabir edilen bir kesime verilen yeni bir ünvan. Bu arada bu tabiri kullanan güruhun 15 Temmuz gecesi kendilerinde hissettikleri ve hak gördükleri aşağılama cesareti artık kaybolmuştur. bu saatten sonraki çabalar olsa olsa bir toz zerresidir havada. işiniz çok zor gençler psikolojik üstünlük de gitti. Takip edebildiğimiz kadarıyla evde zor tutulan %50 falan da değilmiş, bu da kötü oldu tabi sizler için. Bunu sosyal medyadan da görebiliyoruz. O çomar diye tabir edilenler meğerse ne aslanmış. Hem de öyle böyle değil gördük her biri birer çöl aslanı çıktı. Birileri de kaplumbağa misali çekildi de çekildi kabuğuna diye düşünmeyen bir Allah'ın kulu yok." diye duyuyoruz haberiniz olsun, aydınlık beyinler!
25 temmuz gecesi gördüğünüzde ne yaptıysanız onu yapabilirsiniz mesela.

tencere, tava çalmaya benzemediğini anladığınız anda ki aptallığınızı görmek isterdim açıkçası.

evlerinizde oturup 'net gitti lan oha, allahım darbe marbe olmasın' diye yalvarırken bu adamlar öldü , öldü.

çok çok afedersiniz zihniyetinizi sikeyim.

kendilerini nimetten sayan beş para etmez tipler...
1-180° don
2-kos.

Bunları yapmazsan comarlik bulaşır.