1. 1.
  Var böyle tipler.
  Tarih bilmez, uydurma tarih dinlerler hemen de inanırlar.
  Şu arkadaş da belli ki 2 gündür trt izliyor;
  http://m.uludagsozluk.com/e/40116263/

  anadolu yu dua ile aldık zanneden saf akp li

  Adam anadolu'yu dualar ile aldık sanıyor.

  Bak koçum biz bu toprakları kan terleyen türkmen atları ile, ıslık çalan korkutucu oklarımız ile oğuz türkmen yiğitlerinin dillere destan cengaverliği ile, kıpçak türklerinin yardımları ile, kazıya kazıya, fetih ede ede aldık.
  Ha dua mı?
  Arada onu da okuduk.
  Kimi allah'a yakardı ama dua okuyanların çoğu gök tanrı için okuyordu.
  Biz duayı da allahı da sizden daha iyi biliriz.
  Çünkü arap puta taparken türk göğe bakardı.
  12 -8 ... tengir budun
 2. 2.
  Alp arslan reis bariz vura vura aldı anadolu’yu. ilk o zaman bu toprakların ismi türkiye oldu. Türkiye ismi 1923 de verilmedi yani.
  1 ... frekans
 3. 3.
  tabi ki dua ile aldık tengir cim. "büyük dünya tarihi ansiklopedisi" kitabının 653. sayfasında da yazar.

  "şüpesiz ki biz türklere malazgirt zaferini dua ile ihsan eyledik. gavur yetişemesin diye fişek gibi at sürdürttük. atlı okçuluk ile akıllarını başlarından almalarını sağladık."
  2 ... uzay muhtari
 4. 4.
  Evet dua ile aldık. Alparslandan önce hoca ahmet yesevinin dervişleri anadoluya ayak bastı. Tarihçilere göre mö 2000 lerden önce istihbarattaki ismi oğuzkağan olan metehanın yaptığı mahiyeti hâlâ daha bilinmeyen gizli toplantı sonrası birdenbire yönünü çinden batıya çeviren türkler neden ve ne oldu da anadoluya yöneldi? Hunlardan sonra göktürkleri uygurları harzemşahları karahanlıları gaznelileri selçukluları, ardından osmanlıları kurdu? Aynı güç akabinde neden tc yi kurdurdu? Yoksa zülkarneyn son peygamberin ortadoğudan çıkacağını biliyordu da o yüzden mi türkleri anadoluya sevketti? Sorular sorular.
  2 ... gazeloglu
 5. 5.
  bir ordu gücünü göklerden değil taktiklerden, silah gücünden ve iyi komutanlardan alır. inanış ve din farklı bir şey, gerçek hayat farklı bir şey. tarihte 50 bin kişilik bir ordu 200 bin kişilik bir orduya karşı galip gelebilmişse bunun kaynağı dualar değil, iyi komutanlardır.
  ... sovyet piyadesi